Re: Úlovky a výpravy v roce 2012

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2012 Re: Úlovky a výpravy v roce 2012

#258636
Fit
Správce

    Kukuřicí podle mě určitě nic nezkazíš, kapři vařenou kukuřici milují a já s ní mám na řekách výborné zkušenosti (a myslím, že určitě nejen já). Kukuřice klidně hodně a boilies tolik nemusíš. Ta kukuřice ty kapry krásně přitáhne 😉 . A můžete pak třeba zkusit i chytat na řetízek z kukuřice… Nevím, jak moc ta řeka je široká a kolik tam je kaprů, ale klidně bych tam hodil třeba 2x10l kýbl plný vařené kukuřice a pěkně rozházet na větší plochu 😉 . Boilies podle financí, nemusíš to přehánět. Třeba kilo od každého druhu (vzal bych dvě příchutě, jednu masovou a jednu sladkou). Moc bych si s tím hlavu nelámal, když tam budou kapři, tak to bude brát na všechno si myslím. Já moc na ty příchutě tolik nevěřím (jen výjimečně), podle mě je důležitá lokalizace kapra. Od každé příchutě třeba zakrm kilo před lovem. Jestli můžeš víc, tak klidně i víc. Ale jak říkám, ta kukuřice Ti ty kapry přitáhne a pak budou žrát všechno a můžeš chytat na boilies.

    A jestli chceš horký tip na jarní boilies, které mi velice dobře fungovalo vždy, tak toto: Boilies Losos-Sardinka – http://www.carpservis.cz/1/?tree=4

    Je to zakázková výroba a bez konzervantů, je to sice asi dražší boilies, ovšem funguje výborně a nachytal jsem takhle na to třeba 5 kaprů bez předchozího krmení čímkoliv (jenom s krmítkem). Na krátkodobé chytání je velice účinné. K tomu třeba vezmi něco jiného, třeba ten můj oblíbený Scopex. Jinak asi už tam nestihneš objednat zakázkovou výrobu, protože to chtějí dopředu, ale najdeš tam to boilies i konzervovaný určitě někde. A nebo kup něco jiného. Já zkrátka hodně chytám na Václavíka, takže můžu poradit akorát s boilies od něj. Tohle je jen takový tip ode mě 😉 .

    PS: Dávej bacha, aby vás při tom krmení nikdo neviděl, protože jinak to může nějaký “dobrák” zasednout a už si tam nezachytáte…