Re: Úlovky a výpravy v roce 2012

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2012 Re: Úlovky a výpravy v roce 2012

superweb
Účastník

Tak jsem se obe vikendova odpoledne pokousel o prizen amuru na jedne blizke nadrzi. Behem tydne jsem do vody 2x naprakoval a nakobroval(mensi kousky ve zmrzlem stavu celkem jdou 🙂 ) cca 50 svestek.
    Vcera kolem 15h jsem poprve nahodil.
    Montaz: pul svestky na vlasu, nadlehceno kouskem plovouci peny(ktera slouzila i jako zvetseni zarazky, aby svestka drzela). Celkove se to lehounce vzlinalo nade dnem zhruba ve stylu balanced boilie. Kupodivu to drzelo celkem spolehlive, ackoliv rozmrzly svestky jsou ponekud bahnity. Lepsi nahazovat jeste se zmrzlou.
    No a opet sepotvrdili me podzimni zkusenosti. Amuri, ac se v dane casti nadrze ocividne zdrzuji, me naprosto ignoruji. Naopak kapri celkem pri chuti. Nez jsem nahodil poprve druhy prut, na prvni prisel 73cm lysec. Behem cca 3 hodin se povedly jeste 4ks 50-60 a pred odchodem kolem 19:30 80cm krasavec s velkymi supinami(takovy ten typ lysce, co ho vidim casto u holandskych clanku v kaprovi 🙂 ). K me smule jsem zapomel fotak, tudiz alespon nouzovky mobilem. A navic nemuzu najit kabel ani ctecku k minikarte z mobilu. Zkusim zitra.
    No a nedela temer jak pres kopirak. Napred 2x 50, pak chvili nic a 70cm supinac parkrat 50-60 a na zaver 78cm supinac. To uz jsem fotak mel, s prvnim me vyfotil soused, u druheho uz nebyl, takze rychlofoto na podlozce..
    Na co kupovat boilies, kdyz i ovoce celkem funguje a roste na zahrade 🙂 Pristi vikend jiny rybnik, stejna taktika 🙂