Re: Výpravy a úlovky v roce 2013

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Výpravy a úlovky v roce 2013 Re: Výpravy a úlovky v roce 2013

#261244
Exil carp team
Účastník

    19.9. Svazovka ČR
    Zdravím, hlásím se s reportem ze dvou cca 48-mi hodinových výprav na svazovou vodu, která mi byla doposud celkem neznámou. Během těchto dvou krátkých výprav se mi však podařilo zdolat několik krásných kaprů i velkých. Vše bylo na Main Course a to nejčastěji v kombinaci dvou 18mm kuliček, ke kterým jsem často připichoval pva punčochu plnou minipeletek zalitých katem Main Coursu. První „zákrm“ byl řepkou, jelikož na dně je menší nános bahna a ta do něj krásně zapadá spolu s boiliem, kterým jsem zakrmil také a poté už pouze jím, kterého jsem měl nakonec i málo. Při každé z výprav mě doplnila má přítelkyně Šárka, která, jak už jsem jednou psal, mi dělá kolikrát dobrého společníka. Přejdeme ale k sumáři… Při první výpravičce se mi podařilo udělat 7 záběrů, všech sedm jsem proměnil a byla z toho pěkná řádka kaprů. Hned první záběr byl nádherný šupináč, který je mým zatím největším s 92cm délky a 15,3kg váhy. Dále se mi podařil double 74cm a 83cm/9,40kg. To byl můj první double, ale to nebylo vše. Zdolal jsem další dva mohykány přes deset. Oba šupináči, první měl 90cm a 12,6kg, druhý 86cm s 12,3kg váhy. Zatím tuto výpravu řadím mezi své nejúspěšnější. Další výpravička, opět jen cca 48 hodin, ale i tak jsem fajn zalovil. Opět byl v hlavní roli Main Course, který mi udělal 5 záběrů, ze kterých jsem 4 proměnil. Opět jen větší ryby, korunované opět šupíkem přes deset. Nyní to byl krasavec s 85cm a 11,5kg váhy. Už se těším na další výpravu s Coursem, který už mám poctivě naválený z basemixu a katu. S pozdravem za exiláky Slámiš! Vice u nás na webu nebo FB stránce!