Re: Výpravy a úlovky v roce 2013

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Výpravy a úlovky v roce 2013 Re: Výpravy a úlovky v roce 2013

legio
Účastník

[quote=“basnak“]Zdravím Vás kolegové a kolegyně,
    celý říjnový půst bez lovu kaprů jsem trávil přípravami pro listopadový lov. Z jistých okolností jsem musel poupravit a doladit směs své Krvavé vanilky a nedočkavý očekával co na to listopadoví šupináči. Poučený z minulých roků s bojem násadových kapříků jsem zvolil taktiku, která mi minulý rok přinesla krásnou rybu.
    S jistou nervozitou jsem ale očekával jak se bude boilie z upravené směsi chovat. První záběry nechaly na sebe čekat docela dlouho. Nad mé očekávání. Míň kapřích dorostenců, což byl cíl a více větších ryb. Vše klapalo a já s Kačkou prožili pěkné první listopadové dny u vody.

kacka.jpg

….jpg

Oprášil jsem z jara popkork Yetti a spolu se svou K.V. pochytaly nejednu pěknou rybu..

bor+korkY.jpg

Ale se svou oblíbenou kombinací jsem slavil úspěch v podobě ryby, která se už v minulosti jednou objevila na mé podložce 😀

11855.jpg

V tuhle dobu už mám za sebou další listopadovou výpravu, se kterou se s vámi podělím až posléze. (Až budu mít chuť 😀 ) Byla zvláštní, takže můj deník nabyl spoustu dalších postřehů a zkušeností.
    Zatím se mějte.
    Bašňák

PS: A opět úspěšným lovcům gratuluji. Pěkné ryby borci. 😉
    Gratulace pěkné ryby začni ty koule dělat na kšeft a Fit ti to tu bude 😀 prodávat určitě by zájem byl