Re: Výroba boilies

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Výroba boilies Re: Výroba boilies

#256646
basnak
Účastník

Gaza: zdravím tě. K čemu tenhle recept budeš mít. Budeš s tím jen krmit? Rozhodně to na nějaké velké chytání nevidím. A ani si nejsu jistý jestli se ti z toho podaří udělat kulička, možná nějaký patvar v podobě kostky, když si to nakrájíš. Asi to vidím na rozpadající pelety 🙂
Když už si sestavuješ recept, tak doporučuji ho sestavovat do 1kg směsi. Jednak je to pro tebe přehlednější a když ho budeš zkoušet u vody tak tě nebude tak mrzet to jedno kilo zbabrané směsi než nějaké kvantum.
Máš to ze samých ptačáků, žádné pojivo krom vajíček (kterých je na ty 4kg sakra málo) a rozemletých jater. Pokud by jsi směs dosypával postupně tak by jsi zjistil, že ti toho hodně zbyde. Rozhodně to máš poskládané špatně a než si jako začátečník něco začínat s ptačáky tak to raději zkus kombinaci s rybíma moučkama, s těma se pracuje líp.
Pokud chceš mermomocně něco vymýšlet tak se nejdřív podivej na nějaké recepty, bude to lepší. Třeba Luba tu na začátku fóra psal o levném receptu, už ho možná někdo zkoušel a na zachytání si ho pochvaloval.