Re: Výroba boilies

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Výroba boilies Re: Výroba boilies

#256811
Luba
Účastník

    Corn Steep Liquoer.
    No ten se dá sehnat snadno ale záleží spíš na tom od koho aby byl prvotřídní. O tomto výrobku se vedou široké debaty mezi kapraři, protože má velmi dobře definovaný obsah volných aminokyselin, spojený s vysokým obsahem cukrů. Jeho hořkosladké aroma spojené téměř až s alkoholickým odérem piva je jistě pro kapry velkým lákadlem. Je to v podstatě výluh z kukuřice, tmavé barvy a poměrně hustý. Takže špice, ale jsou i jiné složky získávané nejen z kukuřičných zrn a ne jen “mokrou cestou”.
    Označme je zaběhlým “ostatní CSL komponenty” (tady bych se nerad moc rozepisoval). Zpravidla se hovoří o originálních “CSL komponentech”, ale složení si všichni tvrdě chrání… Dokonce jsem nějakou dobu uvažoval, zda úspěšnost CSL není dána nějakým specifickým prvkem, který je tam přidán v poměrně přesném množství, jak to ale zjistit?

    Basnak: Nedávno ses tady zmínil že používáš rozpustný rybí protein, tak bych se zeptal zda suchý či tekutý a popř. mi doporučil od jaké firmy, protože mi vypadl dodavatel.

    Taky vám všichni říkaj že se v tom moc “šťouráme” a ať berem hotovky a máme klid? Akorát když pak na normálním revíru vedle jejich dvoukiláků lupneš dvanáctku nevěří svým očím že tam něco takovýho je 😆