Re: Výroba boilies

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Výroba boilies Re: Výroba boilies

V.S.
Účastník

Ja mam niektore boilies vysusene na kamen uz vyse roka a nevsimol som si ze by vyrazne stracali vonu. Niekedy ich po uvareni a par dnoch susenia prelejem trochou aminokomplexu alebo nejakou tekutou potravou prip. olejom pre zatarktivnenie. Necham znovu preschnut a hodim bud do mrazaku alebo necham vyschnut uplne na kamen. Cistu esenciu na taketo zalievanie nepouzivam lebo sa velmi lahko moze stat ze to clovek prezenie a potom bude esfekt skor opacny teda ryby budu na takyto boilies reagovat skor negativne. S praskanim som este nemal problem ked neratam pop-upky robene v mikrovlnke. Este ohladne toho odvarenia esencie urcite si si vsimol ze je to najviac badatelne bezprostredne po uvareni a po par dnoch susenia sa boilies znovu pekne prevonia sam bez toho aby bolo treba dalsie zatraktivnovanie. Mozes tiez vyskusat aj varenie v pare pri ktorom nieje vyvarenie esencie atd. take vyrazne. Je s tym vsak o nieco viac roboty a nie vzdy sa ti podari boilies optimalne uvarit. Treba k tomu trochu viac skusenosti.