Re: Výroba boilies

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Výroba boilies Re: Výroba boilies

#259057
Fit
Správce

    My jsme nachytali nějaké amury na příchuť Scopex. Vzhledem k tomu, že je to býložravá ryba, tak asi moc rybí moučky vhodné nebudou. Co vím, tak se hodně chytá na ten Scopex, banán, příchuť kukuřice a podobné spíše sladké směsi. Ale žádné tajné recepty a ani druhy boilie neznám. Osobně se mi ty amury moc nedaří chytat, i když chytám občas na vodách, kde jich je hodně. A když chytnu, tak spíš menší…

    Jinak docela zajímavé téma o amurech je tady: http://www.lovkapra.com/kaprarske-forum/viewtopic.php?f=24&t=242

    A co se týče těch jelců 🙂 , tak ty obvykle chytám na všechny druhy boilies 😆 . Mají rádi jak masové tak ovocné příchutě. Někdy mi i pijou krev, když tam mám za 2 hodiny 5 záběrů 🙂 , tak se o nich nebudu vyjadřovat 😆 . Když si najdeš řeku, kde jich je dost, tak třeba nakrmit 16mm koulema a nachytáš pěkně. Ale spoustu kapitálních jelců mám na normální koule 20mm, bez problémů to vezme i menší jelec.