Re: Výroba boilies

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Výroba boilies Re: Výroba boilies

#263523
steve
Účastník

[quote=“Luba“]Jenonyrson:
Ne ne, já se opravdu vůbec nezlobím, ani se mě to nijak nedotklo. Koule už dělám skoro 20let ale pořád nemůžu vědět všechno, že jo. Takže beru každý názor, teda pokud se neukáže že je to jenon kritika co chce zlobit od někoho kdo nemá páru. To se na netu stává celkem často, to víme všichni.
Tady v tom problému to bylo především o tom, že se nedařilo uválet slušnou kouli kůli složení směsi. Už v úvodní odpovědi na otázku jsem napsal že se nebudu zabývat složením jako takovým ale pouze tím aby to šlo koulet. Nechtěl jsem původně ani měnit suroviny z kterých to bylo prezentováno.
A především to není „moje směs“. Je to směs upravená z původní pro „odpíchnutí“ a další úpravy, třeba i takové jak navrhuješ. Je celkem pochopitelné že sem nenapíšeš recept na kterém jsi dělal čtyři roky aby to k něčemu bylo. Ale neznamená to, že nemůžeme lidi co o to mají zájem navést a nasměrovat tak, aby se zorientovali a nedělali moc velké chyby které by je odradily.
Sice tak úplně nechápu proč si myslíš že kapři budou ty koule špatně trávit a nic jim to nedá, ale budiž. Jen tak pro porovnání našich návrhů směsí jsem to trochu zjednodušil a hádej co mi vyšlo po propočítání. On v tom je rozdíl opravdu minimální, ale uznávám že je to krůček dopředu

Hoši dík za inspiračnú debatu 😉

pš.krupica 250g
ryb.mučka 250g
sojova muka 150g
gluten 100g
pš.klíčky 100g
repka ml. 50g
vt.zob ml 50g
ostatní 50g

Krupice 150g
Rybí moučky 300g
Sojová moučka 100g
Klíčky 100g
řepková moučka 100g
Sušené mléko 100g
Kvasnice,Rp,Bet 90-120g
Albumin 50g