Re: Výroba boilies

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Výroba boilies Re: Výroba boilies

Jenonyrson
Účastník

Čím víc o tom víš, tím víc víš že víš málo co 🙂 . Hale né že bych měl přímo náky tabulky kolik čeho je přesně v tý a tý moučce. Ale určitě furt koukám na stropoví dávkování ingrediencí. A právě mě překvapilo že v tam to receptu píšeš 100g glutenu. Já místo něj sice používám ( ted ) albumin, ale kdysi bych ho nedal do směsi víc jak 50g, kord když už tam je sojová mouka a krupice. To mi prostě přijde strašně utažený. Jak tam někdo psal JAKO LOŽISKO, a to není dobře bych řek.
S tím betainem to taky nedělám, ale spíš jen podle citu, mi to přijde jako blbost. Tak aspoň ted vim že je to opravdu blbost.
A rovnou se tě zeptám na dvě věci 🙂 Jak dlouho koule vaříš? ( V tom se dost rybářů rozchází. Říká se že jde hlavně o to co chceš chytat. Větší ryba dýl vařit. Menší ryba víc záběrů mín vařit, i když tomu úplně nevěřim)
A druhá : Přijde ti že hraje barva koulí nakou roly?

Instinkt Carp: Hale nemyslím že by měli přímo za cíl aby to kapra prohnalo, spíš de říct že určitě chtěj zkrátit dobu trávení na minimum, v tom já vidím prostě zbran 🙂 Nehodil by si sem ukázku tý suchý směsi co používáš na jaro? Já ty ptačí zoby moc nepoužívám, celkem by mě to zajímalo.

Jo magi můžu určitě doporuč. Opravdu to používá celkem dost lidí, a asi to opravdu lze nazvat stimulantem. A dávkování??? To je otázka. Letos mám v plánu polévkovou lžíci ( ted nevim co to je za ml 🙂 ) do tekutý, a před zamražením určitě ještě prokapat.