Re: Výroba boilies

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Výroba boilies Re: Výroba boilies

Nazdar pánové,

jak jsem psal – berte mě s rezervou. Příspěvek nebyl v žádném případě myšlen zle – spíš to mělo být odlehčení „výměny názorů“ mezi Vámi dvěma a představení se jako „vtipálka“. Už budu způsobný, slibuji 😉 Já tu Vaši debatu taky hodnotím kladně – a to je to, co se mi na tomhle tady u Vás líbí – ten přidá to, ten ono – zkrátka a dobře výměna zkušeností jak má být – a úplný amatér si udělá rozumný obrázek o tom, jak má boilies vypadat. Pokud ovšem – jako já – není zapřísáhlým průkopníkem slepých uliček…
Co se týká mého „zaručeného“ receptu – je mi jasný, že mi ho někdo sepsuje – spíš všichni 😉 No a než to s někým švihne, znovu zdůrazňuji, že volím jednoduchou cestu (předpokládám, že se později dozvíte proč 😉 ). A potom taky si to chci vyzkoušet – protože co kdyby…? Ryby tím asi neotrávím – a maximálně se vrátím k vláčce nebo k boilies od Vás – případně z obchodu…
Takže zde moje idea:
250g krupice
250g rybí moučka 74%
250g sušená syrovátka
250g kukuřičný šrot

25g rozdrcený anýz
50ml ústřicová omáčka
1 lž. červeného barviva
5 vajec
100g mleté pražené konopí
100g hl.mouky

Až se dosmějete, napište mi prosím, co vy na to – já Vám potom popíšu úskalí, na které jsem narazil 😉 (Teď už nestíhám).

Ještě jednou díky a ještě jednou se omlouvám za nepatřičný žert.