Re: Výroba boilies

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Výroba boilies Re: Výroba boilies

V.S.
Účastník

Instinkt Capr asi si pehliadol nazov prispevku „Jak navrhnout svůj vlastní základní mix“

Podla mojho nazoru by mal zvolit podobny postup skladania vlastnej zmesi kazdy kto s rolovanim zacina. Je zbytocne sa pustat hned od zaciatku do zlozitych zmesi ked clovek nema vychytane vsetky drobnosti co k tomu patria tak aby sa to dobre rolovalo. Kazdy sa sustredi len na to aby tam napchal co najviac surovim ktore mu podla neho prinesu uspech u ryb. Zlozi si zmes, spravi cesto a potom pride na to ze ma problem pri rolovani. Uz tu bolo X takych pripadov a priznam sa ze ja som vo svojich zaciatkoch nebol vynimka. Preto som uz niekolkym ludom radil nech na zaciatok zacnu od zmesi 50/50 do ktorej budu postupne pridavat ine zlozky podla vlastneho uvazenia podobne ako je to v tom prispevku vyssie. Tak si clovek dokaze vychytat sam vacsinu veci ktore maju vpliv na to aby to dokazal v pohode urolovat a ziska prax pred tym nez sa dostane k zlozitejsim receptom kde uz nebude mat problem a ak by sa predsa len nejaky vyskytol bude mat jasno kde sa mohla stat chyba. Za mna na ten prispevok rozhodne palec hore.