Re: Výroba boilies

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Výroba boilies Re: Výroba boilies

#264175
V.S.
Účastník

[quote=Luba post_id=12288 time=1516955029 user_id=85]
V.S.
Ty návody od CCMOORE to je opravdu perfektní. Složení těch směsí je přizpůsobeno komponentům co CCMOORE vyrábí a prodává a je trochu jiné než u ostatních výrobců, ale to je právě ono. Málokdy se daří sehnat takové informace a i když už jsou staršího data a některé komponenty už se nevyrábí nebo se u nás těžko seženou, určitě pro inspiraci je to hodně dobré. Konec konců spousta věcí se dá celkem s úspěchem nahradit. Myslím že poučení si z toho může vzít každý když se ned tím zamyslí. Mě celkem překvapilo malé množství tekutých složek a esencí, ale když je dobrá směs tak to asi stačí…. Škoda že to nebylo k dispozici tak před dvaceti roky, ušetřilo by mi to hodně času a omylů…

kobr.d:
Pro začínající šouleče je ten článek hodně přínosný a měl by si ho přečíst každý kdo začíná. Nestávalo by se potom že zvolí složitou směs a nebo nafláká do směsi co ho napadne a pak ho to odradí protože to nejde našoulet nebo to nechytá.

Co sa tyka tych tekutych zloziek trochu to prekvapilo aj mna. Tuto sezonu sa budem venovat hlavne nasej riecke tam chcem niektori s tych receptov vyskusat a uvidime ako to bude chytat. Pri najhorsom ich nadipujem a budem mat krmne boilies.