Re: Výroba boilies

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Výroba boilies Re: Výroba boilies

#264929
Luba
Účastník

    roxtidy:
    Začal jsem si dělat vlastní aminokomplexy protože jsem těm kupovaným moc nevěřil. Kdysi jsem používal jenom nějaké tekuté potravy a csl, ale časem mi tam přibyly esence, esencionální oleje, sladidla, proteiny a další spousta věcí, tak jsem si řekl že to smíchám ve větším množství abych měl hotovo na koule na celý rok. A protože to nedělám jenom pro sebe a je toho tedy poměrně dost tak jsem chtěl aby byla životnost aspoň čtvrt roku než to přijde do boilies. A protože rád zkouším různé poměry mám těch flaší někdy i třeba 10. Každá trochu jiná. Možná je to trochu zbytečná věda, ale kluci mi řeknou jak to chytalo a jestli je to lepší nebo ne. Tolik k tomu testování a vím že se to tak dělá i u dobrých výrobců. Prostě laborka dá něco dokupy a dostanou to testeři. Ani bych nečekal že se to bude nějak veřejně prezentovat protože to je taková šedá práce v pozadí, ale když jsou z toho dobré koule tak ty se potom prezentují velkolepě. Tak to prostě chodí….