Okuma Power Liner 860 vs Mikado SPLENDID 990

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky Okuma Power Liner 860 vs Mikado SPLENDID 990

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Zápisy
  • #255347
    Carper_Andrew
    Účastník

      Má niekto tieto navijáky ? Aký názor na ne máte. Chcel by som si zabezpečiť nejaké dobré navijáky za rozumnú cenu a rozhodujem sa medzi Okuma Power Liner 860 a Mikadom SPLENDID 990 .. ktorý by bol lepši? 😕 vopred ďakujem … 🙂

      #255348
      Fit
      Správce

        Ahoj, já nevlastním ani jeden z těchto typů. Ovšem na Okuma Power LIner 860 jsem zatím slyšel jenom samou chválu. Co jsme měl dříve navijáky Okuma, tak mi vydržely doteď. Mám s Okumou jenom dobré zkušenosti. Ty Mikada neznám vůbec. Osobně bych asi šel do tý Okumy, docela se mi líbí a věřil bych jim 😉 . Nějaké info jsem našel i tady v diskuzi přes Google: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=175439

        Jinak basnak tady před časem založil téma, ve kterém jsou všemožné baitrunnery od různých značek, tak se třeba můžeš podívat i tam, jestli tě nezaujme něco jiného, viz.: Baitrunnery – přehled.

        #255400
        simor
        Účastník

          Ahoj

          Okuma Power LIner 860 jsem si opatřil a jsem spokojený.Nejprve jeden,páč druhej nemohl nikde sehnat tož jsem si jej sehnal cca za měsíc sám jinde.
          Nevím jaké jsou ty Mikada,ale okuma mě přesvědčila,za 1600 ByOko dobrej kousek.
          Nemohu než doporučit…

          Petrův Zdar

          #256954

          [quote=”Carper_Andrew”]Má niekto tieto navijáky ? Aký názor na ne máte. Chcel by som si zabezpečiť nejaké dobré navijáky za rozumnú cenu a rozhodujem sa medzi Okuma Power Liner 860 a Mikadom SPLENDID 990 .. ktorý by bol lepši? 😕 vopred ďakujem … 🙂
          Ja mam mikada splendid 990 uz dva roky a zatial sa nemozem stazovat idu bez chyby 🙂

          #256956
          Xylo
          Účastník

            Naviják od Mikáda som nikdy nemal,tak k tým sa nemôžem vyjadriť,mám od Mikáda feederku a je to kvalitná palička ozaj.Možem ti o Okume napísať,mám od nich 5 navijákov a zatiaľ ešte nikdy som nemal s nimi problém.Jedna s tých Okúm ma cez 8r a fachčí jak divá.Navijáky od tohto výrobcu má dosť rybárov na oboch stranách rieky Moravy a celkovo sa Okuma i keď lacný navijak oproti iným značkám javí ako dobrá kvalita.Ako som písal,naviják od Mikáda som nemal a tak ho nemôžem ani chváliť,ani haniť.Šťastnú ruku pri výbere 😉

            #256997
            argo
            Účastník

              Zdravím.
              Vlastním již třetí sezonu Okuma Power Liner PL 865 a mohu jen vřele doporučit.

              #258205
              michnič
              Účastník

                nazdarek mam okumi power liner 860 a mega spokojenost vubec se toho neboj.

                #258220
                carbox3x
                Účastník

                  Ty mikada neznam.
                  Okumi PL. Jsem chtel jako navijacky na reku a mel jsem je vruce.
                  Urcite budou slapat dobre.vsechno tam sedi tak jak ma.
                  Zkouseli jsme je i na prute jak reaguje brzda na tah a musim rict,
                  ze zatu cenu jsnu naramny. Kdyz prihlidnu k dalsim navijakum od
                  okumi jak asou spolehlive tak bych to hodnotil
                  fakd za vybornou 😀

                  #262056

                  Mám mikado splendid 990 5 rokov. Potiahol som naň pekné kapre, aj nad 10 kg. Vydržal bez problémov, je super na nahadzovanie aj vyvážanie. Kupoval som ho ešte za slovenské koruny vtedy stál tušim 1200. Odporúčam mikado, okumu som neskúšal.

                Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
                • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.