Úvod Články Kaprařská televize na Carpheart.tv startuje

Kaprařská televize na Carpheart.tv startuje

2 589
0

V Německu byl spuštěn zcela jedinečný kaprařský projekt, který se nachází na adrese Carpheart.tv. Jedná se o první internetovou stránku, která nabízí kaprařinu jako takovou v TV-formátu, a to navíc zcela zdarma a pro všechny návštěvníky. Dne 17. prosince 2007 byl zveřejněn historicky první pořad. Pokud vás zajímá více podrobností, čtěte dále…

Jelikož se jedná o německý projekt, vysílání je samozřejmě v německém jazyce. To sice může být pro některé české diváky menší překážkou, nicméně i tak se domnívám, že je zde možné vidět spoustu zajímavých věcí, které se dají pochopit i bez znalosti německého jazyka.

Nápad, vytvořit první kaprařskou televizi, pochází z hlavy Björna Rosenthala, který se také samozřejmě ujímá moderování tohoto pořadu. Technickým producentem tohoto projektu je Thomas Boda. Samotný nápad vznikl už někdy v roce 2005, avšak až nyní se stránka dočkala spuštění.

moderátor

Björn Rosenthal – moderátor pořadu

Každý kaprařský pořad bude mít pravděpodobně zhruba 40 minut, což je velice slušná doba. V jednotlivých pořadech bude možné vidět testy nových kaprařských produktů, rozhovory, představování novinek, něco z rybářské praxe a další zajímavé informace ze světa kaprařiny. Mimo jiné je zde rubrika věnovaná vaření, kde se i nadále budou vařit „speciality“, které se dobře a snadno připravují na rybářských výpravách. Takže samé praktické věci :-).

Samotné video si můžete pustit přímo ze stránky, případně je možné stáhnout si jej na disk a poté pustit v přehrávači Quicktime (volně stažitelný program od firmy Apple). Vlastníte-li kapesní přehrávač iPod, můžete si video stáhnout i do něj, neboť tuto možnost stránka také nabízí. Celý pořad je vysílán v poměrně dobré kvalitě, takže je možné video sledovat i na celé obrazovce monitoru.

carpheart.tv

web Carpheart.tv

Chcete-li se podívat na první pořad, máte možnost na adrese CARPHEART.tv. Více informací najdete samozřejmě na tomto webu. Přeložil jsem pro vás jenom několik základních věcí. Přeji tedy případnou pěknou podívanou, dále záleží už na každém, zda bude další pořady sledovat. Za sebe říkám, že já pravděpodobně ano!

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: