Aktualizace fóra

Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně serveru LovKapra.com. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Aktualizace fóra

Re: Aktualizace fóra

od Fit » 15 říj 2019, 00:07

Dnes opět provedena aktualizace fóra. V případě nějakých problémů mi prosím napište. Díky. ;)

Re: Aktualizace fóra

od Fit » 10 kvě 2019, 09:17

Byla provedena další větší systémová aktualizace tohoto fóra. Kdyby někdo narazil na nějaký problém, tak mi prosím pošlete SZ nebo e-mail. Díky ;)

Re: Aktualizace fóra

od Fit » 09 pro 2018, 19:32

Dnes byla provedena další aktualizace fóra, tak kdyby byl někde problém, dejte vědět ;) .

Re: Aktualizace fóra

od Fit » 08 pro 2018, 17:08

Sice to vůbec nepatří do tohoto tématu, ale díky za info. Vím o tom taky, že už ten revír není v provozu. Zápis už je hodně starý, mám v plánu přes zimu předělat celou sekci soukromé revíry, tak to potom smažu 😉.

Re: Aktualizace fóra

od Návštěvník » 08 pro 2018, 17:00

Informace o soukromém revíru Přehrada Ostrov nad Oslavou už nejsou aktuální. Petr Šrámek nyní provozuje revír Letny u Pelhřimova. Jak teď funguje revír Ostrov mi není známo, snad prý jej obhospodařují pražáci spolu s rybníkem pod Loudilkou u Luk.

Re: Aktualizace fóra

od Fit » 06 lis 2018, 17:30

Dnes proveden upgrade na novou verzi systému. Kdyby náhodou někdo měl nějaký problém, tak mi prosím napište. Díky ;)

Re: Aktualizace fóra

od Fit » 07 zář 2017, 00:34

Ahoj,
dnes v noci proběhla velká aktualizace tohoto fóra na novou verzi systému. Omlouvám se za různé výpadky a nedostupnost během večera dne 6.9., bohužel bylo třeba vyřešit nečekané technické problémy :roll: . Každopádně už by mělo být vše v pořádku ;) . Kdyby někdo narazil na nějakou chybičku, tak mi prosím dejte vědět. Pokud by se vám náhodou špatně zobrazovala grafika, zmáčkněte klávesy ctrl + F5. Díky ;)

Re: Aktualizace fóra

od Fit » 14 pro 2015, 10:50

Luba: Aha, no já to řeším tak, že jsem v mobilu na fóru stále přihlášený. Telefon si to pamatuje, a tak jsem normálně nonstop přihlášen i v prohlížeči na telefonu. Jinak na fórum se dá přistupovat na telefonu/tabletu taky pomocí aplikace Tapatalk. Dá se přes to pohodlně úplně všechno (číst příspěvky, odpovídat, psát soukromé zprávy, ukazuje notifikace atd...). Tam Tě to na nové příspěvky bude i upozorňovat a na jedno kliknutí se Ti zobrazí nejnovější. Doporučuji používat, je to ještě pohodlnější než v mobilní verzi na webu a navíc to i šetří přenos dat při mobilním připojení k internetu ;).

Aplikace pro Android ke stažení zde: https://play.google.com/store/apps/deta ... vity&hl=cs

Re: Aktualizace fóra

od Luba » 14 pro 2015, 10:36

O. K. Pokud jsem přihlášený, není problém. Bohužel ale na telefonu ona šipečka není protože je zobrazení asi ořízlé. Problémy se patrně dostavují jen při přístupu z telefonu. A když se chci jen rychle mrknout co je nového tak se samozhřejmě nepřihlašuju

Re: Aktualizace fóra

od Fit » 14 pro 2015, 09:29

Luba: Toto není problém a každý si to může nastavit podle sebe. Můžeš si sám zvolit, zda chceš mít příspěvky řazené sestupně a nebo vzestupně. Nastavit si to můžeš po kliknutí na svůj uživatelský panel. Níže Ti posílám obrázkový návod, jak to udělat. Postupuj podle červených šipek od vrchu dolů ;) .

Obrázek

PS: Mě to zase vyhovuje obráceně, tak jak je to nastavené standardně. Na nejnovější příspěvek se nemusí rolovat dolů, ale stačí kliknout na takovou tu malou šipečku viz. další obrázek. Každopádně si to ale nastav podle sebe, jak Ti to vyhovuje ;).

Obrázek

Re: Aktualizace fóra

od Luba » 14 pro 2015, 09:16

Trochu mě rozlaďuje řazení příspěvků až dole. Je zdlouhavé prolistovat se až na konec k nejnovějšímu příspěvku nebo k nasttavení hlavně u mobilu. Šlo by to otočit? Jinak dobrý!

Re: Aktualizace fóra

od Fit » 13 pro 2015, 22:07

Ahoj,
dnes ve večerních hodinách byla provedena velká aktualizace systému a také byl nasazen zcela nový vzhled diskuzního fóra. Věřím, že se bude všem líbit ;).

V nové verzi se nachází spousta nových funkcí, které by vám (nám) měly zpříjemnit diskuzi. Až bude čas, tak se tu o tom rozepíšu více, popř. udělám nějaké návody.

Pro uživatele mobilní aplikace Tapatalk: I v nové verzi je možné používat tuto aplikaci. Díval jsem se, že aplikaci nyní používá 135 uživatelů, takže jsem tuto možnost také aktivoval.

Prosím všechny, pokud někde naleznete nějakou chybičku, tak mi ji nahlašte prostřednictvím soukromé zprávy nebo e-mailem. Díky!

Re: Aktualizace fóra

od Fit » 15 říj 2013, 21:45

Mick: Jo, to jsem taky zvědavej, jak to bude vypadat ;) . Každopádně to ukládání do podadresářů to prej ještě nepřinese. Vím ale o jednom člověku z ČR, který na to plánuje vydat MOD. Ale zatím to asi nechám být, zatím je čas ;) . Každopádně na tu 4 verzi jsem zvědav, co přinese.

Re: Aktualizace fóra

od Mick » 15 říj 2013, 21:29

Se uvidí co přinese 4 ;)

Re: Aktualizace fóra

od Fit » 11 říj 2013, 10:47

Dnes proběhla další aktualizace na nejnovější verzi diskuzního systému. Viditelné změny by neměly být žádné, jednalo se pouze o bezpečnostní aktualizaci a úpravu některých chybiček. Kdyby měl náhodou někdo nějaký problém, ať se mi ozve ;) . Díky.

Re: Aktualizace fóra

od Fit » 12 zář 2012, 12:05

Fórum bylo dnes aktualizováno na nejnovější verzi systému. Případně chyby prosím hlaste jako vždy mně ;) . Doufám však, že žádné nejsou, neměly by být :) ;) .

Re: Aktualizace fóra

od Fit » 28 dub 2012, 21:10

Dnes jsem opět prováděl aktualizaci na nejnovější verzi fotogalerie úlovků.

Kdyby někdo náhodou objevil nějaký problém, tak dejte vědět ;) .

Re: Aktualizace fóra

od Fit » 03 bře 2012, 11:15

Dnes jsem aktualizoval Fotogalerii úlovků na nejnovější verzi. Pokud by někdo nalezl nějakou chybičku, tak se ozvěte ;) .

Re: Aktualizace fóra

od Fit » 22 led 2012, 23:31

Právě byla provedena aktualizace systému fóra na nejnovější verzi. Kdyby někdo náhodou zaznamenal nějaké problémy, tak mi kdyžtak pište ;) .

Re: Aktualizace fóra

od Fit » 09 zář 2011, 18:11

Dnes jsem opět aktualizoval fotogalerii úlovků na nejnovější verzi. Mělo by být vše bez chyb, funkčnost pořád stejná od minulého vylepšení ;) .

Nahoru