Soukromý revír

Pravidla fóra
Do tohoto fóra můžete vkládat svoje aktuální úlovky a poznatky z lovu. Snažte se prosím dodržovat pravidlo, že se jedná o kaprařské fórum, takže vkládejte nejlépe fotky kaprů (či fotek z kaprařiny). Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Děkujeme za dodržování těchto pravidel.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Soukromý revír

Re: Soukromý revír

od Fit » 15 zář 2013, 22:26

Jo, tak jasný. A nebo si příště majiteli trochu postěžovat, napsat mail nebo do diskuze na webový stránky. Když se to nebude líbit více lidem a budou stížnosti na toto chování (a věřím, že většině rybářů se to snad nelíbí), tak by s tím mohl něco dělat. Už jen kvůli reklamě a kšeftu od ostatních, kteří mají u vody rádi klid a jezdí si tam odpočinout. Tohle je fakt síla s tou centrálou, to máš pravdu... :roll:

Re: Soukromý revír

od supinna » 15 zář 2013, 22:03

Byli jsme tam už několikrát a vždy byl u vody klid. Toto jsem tam viděl poprvé. I když ty párty stany tam jsou často. Ale tahat k vodě centrálu, to už chce fak otrlost. Takže, jak se k tomu staví majitel , nevím. Každopádně nezasáhl :?

Re: Soukromý revír

od Fit » 15 zář 2013, 21:53

Jo, to je pravda, určitě souhlasím. Jenže u mnohých z nich je problém právě ten zisk a jsou ochotni to za tu cenu zkousnout. Asi jak kde no...

Re: Soukromý revír

od supinna » 15 zář 2013, 21:49

Majitelé revíru by je taky mohli trochu přibrzdit. Zkrátka vymezit pravidla i v tomto směru a nelitovat případný ušlý zisk, v případě, že už borci příště nepřijedou...

Re: Soukromý revír

od Fit » 15 zář 2013, 21:22

Co na to říct... Tohle když u vody vidím, tak je mi z toho taky zle :roll: . Na jednom nejmenovaném soukromém revíru jsem něco podobného už viděl vícekrát a vždycky se snažím být od takových "rybářů" co nejdále to jde. Těžko s tím něco dělat, pouze jít příkladem, jak já říkám ;) .

Soukromý revír

od supinna » 15 zář 2013, 21:11

V týdnu jsme byli na čtyřiadvacetihodinový výpravě na jednom soukromým ravíru. Rybačka dobrá, u vody jen pár rybářů, takže pohoda. Až do chvíle, kdy přijela parta rybářů ve třech autech, jedno s přívěsem. Z něj vytáhli loď. Ok říkali jsme si. Po chvíli (myslím, že ještě neměli nahozeno) se pokoušeli nahodit na břehu nějaký motor. Že by měli na tu loď benziňák? Omyl- nahazovali agregát, kteý měl za úkol vychladit a natlakovat sud piva. To už byla teda síla! Když už bylo natlakováno a vychlazeno, mysleli jsme, že bude na čas u vody klid. Omyl. Bušení sekyrou na kovové kolíky nás upozornilo, že se staví asi párty stan :) Kdyby to ale byl párty stan... Bylo to červený monstrum ze třech stran s velkou slídou , takže když se tam rybáři usadili, uvědomil jsem si, že tak nějak si představuju příbytky krásek někde v Amsterodamu :lol: Je fakt neuvěřitelný, co dokážou někteří rybáři u vody vyvést :shock: Nejhorší je na tom to, že si ani neuvědomujou, že dělají něco špatně... :?

Nahoru