Kdo jste chytal v listopadu žížaly

Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně ostatních návnad a nástrah určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Kdo jste chytal v listopadu žížaly

Re: Kdo jste chytal v listopadu žížaly

od Fit » 23 lis 2013, 22:33

Tak to šlo dobře, to rád slyším ;). Škoda toho candáta, ten by asi potěšil, toho bych teda nepustil :) . Jen tak dál, třeba se ti ho ještě povede do konce roku přemluvit ;) .

Re: Kdo jste chytal v listopadu žížaly

od legio » 23 lis 2013, 17:47

Tak dnešní výprava z rousnicemi dopadla 15 nasazených kaprů a zaseknutý candát a cvakl mne pletenku syčák ale dobrá otreagovačka počasí nádherné snad tak bude aj příští víkend

Re: Kdo jste chytal v listopadu žížaly

od Fit » 22 lis 2013, 22:32

Ahoj,
no, já už jsem na to dlouho nechytal. Ale jako kluk jsem na to měl spoustu úspěchů ;) . Možná to není špatná taktika na listopad, jen budeš mít na břehu možná samé okouny, ale i ti potěší ;) . Rousnice je taková univerzální nástraha snad na všechno. Už jsem na to viděl vytaženýho i amura přes 90 cm :) . Tak pak dej vědět, co přišlo... Držím palce.

Kdo jste chytal v listopadu žížaly

od legio » 22 lis 2013, 21:36

Tak před 10 minutami při cigaretě zhruba 20 rousnic nachytáno na zahradě tak je zítra vyzkouším na rybách. Taky lovíte rousnáky :D

Nahoru