Spodové pruty

Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně prutů a navijáků určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Spodové pruty

Re: Spodové pruty

od Fit » 23 led 2019, 22:26

Věřím, že budeš spokojen ;). Sám bych si ho taky koupil, kdybych ho víc potřeboval. Já když občas potřebuji krmit, tak "prasácky" používám běžný 3 lbs prut, a protože nepotřebuji nahazovat daleko, tak je to v pohodě. S Bomberem to půjde jedna báseň, uvidíš ;) .

Re: Spodové pruty

od safa » 23 led 2019, 18:27

Poslušně hlásím že dnes jsem si přivezl dalšího člena mé Delphinacke rodinky a to mistra Bombra😁😁😁🙌

Re: Spodové pruty

od Fit » 17 led 2019, 22:08

Tak fajn, věřím, že se bude líbit a bude dobře sloužit ;)

Re: Spodové pruty

od safa » 17 led 2019, 21:14

Tak dnes jsem objednal bombra už aby byl doma. 😋😆

Re: Spodové pruty

od Fit » 17 pro 2018, 22:13

Jo, to už je pár let starý video :) . Jasný, tak záleží, který prut Ti lépe sedne. Nejlepší je si to někde osahat a pak až se rozhodnout, protože každému může vyhovovat něco jiného a taky záleží, kde nejčastěji chytáš a co pro Tebe bude vhodnější. U Delphinu Etny a Armady jsou podobné pruty (blank 24T), Opium je potom vyšší řada (blank 30T).

Když si trochu počkáš, tak budou navíc určitě zajímavé novinky v roce 2019. Na výstavě For Fishing v Praze už bude jistě něco vidět a možná se teď vyplatí i trochu počkat a porovnat si to třeba tam ;)

Re: Spodové pruty

od safa » 17 pro 2018, 20:23

No dík za informace o delphinu mám rád tuto značku vesměs krom stojanu má vše od delphinu. Takže volba Apolo nebo bomber je jasná jen sem nevěděl jakej je mezi nima rozdíl. Určitě budu brát dvoudílný. Sic mám trojdílné Etny,ale budu presbrojovat na dvoudíl ještě nevím jestli Etny nebo Opia. Trojdílné Etny bude od příštího roku dcera. Pokud bys měl nějaký recenze na kaprové pruty tak bych za ně byl rád. Etny jsem kupoval na základě myslím tvé recenze na YouTube. 😀

Re: spodove pruty

od Fit » 17 pro 2018, 17:36

Ahoj, ohledně Delphinů Ti rád poradím, znám je dobře. Co se týká délky, tak si vyber podle toho, jak je pro Tebe důležitá transportní délka. Pokud máš dvoudílné 3,6m pruty, tak si klidně kup i 3,6m dvoudíl. Pokud chytáš na trojdíly, tak asi spíš ty trojdílné. Co se týká náhozů, tak to bude plus mínus podobné. Teoreticky bys mohl hodit více s 3,9m trojdíl spodem, ale záleží jak velký jsi chlap (menší člověk to často neutáhne) a taky jak dobře umíš nahazovat ;) .

Co se týká spodových prutů od Delphinu, tak je to takto:

Delphin Apollo - základní model, silnější blank, ale zároveň určitě splní účel a vydrží opravdu hodně.

Delphin Bomber - novinka roku 2018, oproti Apollo má podstatně štíhlejší blank. Zároveň jsou tyhle pruty o něco dražší. Vydrží taky hodně a úplně bez problémů.

Můj favorit je Bomber 3,6m dvoudíl (ale protože stejně používám dvoudílné pruty, tak už je to ohledně transportu jedno).

Spodové pruty

od safa » 17 pro 2018, 17:22

Zdarec mám na Vás otázečku.
Jaké spodové pruty používáte Trojdílné nebo dvoudílné a o jaké délce. A ještě jeden dotazek máte někdo spoďák od delphinu a jakej. Petrův zdar.😁

Nahoru