Rybous

Pravidla fóra
Toto fórum slouží pouze k představení jednotlivých členů kaprařského fóra. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Rybous

Re: Rybous

od Fit » 02 bře 2017, 23:33

Ahoj,
tak a´ť se Ti tu líbí a přeji hodně úspěchů! ;) Těžká kaprařina je hold těžká kaprařina! :lol: Naprosto to chápu a je to problém asi nás všech. Proto mám poslední dobou čím dál raději feeder, že toho tolik aspoň někdy nemusím tahat k vodě. I když ono i na ten feeder toho mám většinou až moc :).

Rybous

od Rybous » 02 bře 2017, 21:52

Ahoj,
Jmenuji se Bohous a ryby chytám už cca 32let s povolenkou a o něco déle bez povolenky. Prošel jsem vývojem od plavané na brčko přes policajty normální a predšpičkové až k těžké kaprařině. Schválně píšu těžké, protože dřív jsem byl schopen jet na ryby na kole s baťohem, teď si připadám jak naložený somár, který od auta musí jít minimálně 2 krát, aby to všechno dostal na lovné místo. Chytám jak svazové vody v okolí Prahy, tak soukromáky, rád chytám 24h v kuse. Prošel jsem i dobou, kdy jsem si dělal boilie sám, mám na něj i osobák kapra 97cm 23kg. Teď chytám většinou starbaits a mikbaits, zlenivěl jsem. Toť asi vše

Nahoru