Vše v jednom NGT stolek carp bivvi table

Diskuze ohledně ostatního vybavení pro kaprařinu. Například ohledně bivaků, přístřešků, člunů, echolotů, elektronických hlásičů, swingerů a dalšího potřebného...
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně vybavení pro kaprařinu. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
kubasvoboda.cz
Člen
Člen

Vše v jednom NGT stolek carp bivvi table

Příspěvek od kubasvoboda.cz » 26 lis 2017, 21:05

Vše v jednom a jednom neobyčejném kaprařském kufříku

Po dobu mnoha let jsem vystřídal ve své výbavě několik rybářských tašek, obalů a pouzder. Nechyběli ani různé plastové kufry nebo jen krabičky s přihrádkami. Prostě všeho moc a všude všechno. Nepřehlednost v rybářské bižuterii, návazcových šňůrkách a háčcích je snad to nejhorší co může být. A tahat všechny tyto věci k vodě zcela pokaždé už mne přestalo bavit. Jedno řešení pro veškeré rybářské drobnosti však nabízel rybářský kufr s instalovaným odepínacím stolkem. Již od prvního pohledu jsem měl radost z jeho zpracování, přihrádek, několika nádob a dvou pouzder na olova či vlasce a jiné nutnosti, které používám při svých výpravách k vodě.
Svrchní část je doplněna kapsou, kde našli své místo swingery, což je jedna z věcí, které většinou hledám jako první po postavení stojanu či vidliček pod pruty. Pod tímto vrchním dílem se nachází několik úchytů na boilies jehly, vrtáčky, dvě kapsy na různé drobnosti a místo na umístění návazců či odepínací kapsa na suchý zip s plastovými boxy pro uložení háčků, obratlíků a jiných drobností k přípravě návazců. V samotném kufru, který je rozdělen přihrádkami pro několik dóz, dvě pouzdra a prostor pro vložení dvou dalších plastových boxů najdete dostatek místa pro vše potřebné co Vám u vody nesmí chybět. Já si do dvou pouzder uložil olova, dózy posloužili na uložení pop-up a jiných plovoucích nástrah nebo několika druhů dipovaných boilies. Tedy vše na jednom místě v kufru, který je spojený se stolkem. Ten lze odepnutím zipu oddělit od kufru a využít jej tak samostatně. Díky výsuvným nastavitelným nohám nemá problém ani s nerovností terénu. Dále je kufr doplněn popruhem přes rameno pro snadnější přepravu a jedním uchem, které je přímo spojeno s kufrem. Tento kufr jsem si velmi oblíbil hlavně pro delší výpravy k vodě, jelikož zde najdu vždy vše potřebné a co víc se mi zalíbilo je přehlednost, kterou jsem do posud tak trochu postrádal.

Za tým kubasvoboda.cz a NGTfish.cz
s pozdravem Jakub.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek