Korda Longshank

Vše o drobném vybavení jako jsou háčky, šňůry, vlasce, hadičky, olova apod...
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně drobného vybavení určeného pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Korda Longshank

Příspěvek od MartinLK » 26 dub 2010, 21:03

Zaujímalo by ma ako sa vám osvedčilo viazať tento háčik,ja som ho doteraz nepoužival ale tento rok som si ich kupil a už som ho skušal viazať a použil som k nemu aj mounthsnaggera, časom tu hodím aj fotku a vy ako???
Přílohy
korda_longshank_x.jpg

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Korda Longshank

Příspěvek od Fit » 26 dub 2010, 22:20

Zatím jsem taky nezkoušel, ale zajímalo by mě to taky...

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 27 dub 2010, 08:00

Fit píše:Zatím jsem taky nezkoušel, ale zajímalo by mě to taky...
čo tu nikto nechodí,nejak sa t tu spomalilo:(
No ja som si ich včera kupil,lebo nemali čo som chcel........ale vzyeraju dobre...už som ich skušal viayať aj y použitím mounthsnaggeru,ako som yvedavý lebo to vzyerá ale dobre,ale chcem vedeť kto skusenosti y tým hačikom ;)

Black pepe
TOP člen
TOP člen

Příspěvek od Black pepe » 27 dub 2010, 11:36

žiadne :( :( akurát som pozeral sú dokonca lacnejšie ako FOX,,,čo je dobré,ale asi si na skúšku jedno balenie kúpim a porovnám to z Foxom a starbaitsom,,uvidíme... ;)
Obrázek

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 27 dub 2010, 14:22

Black pepe píše:žiadne :( :( akurát som pozeral sú dokonca lacnejšie ako FOX,,,čo je dobré,ale asi si na skúšku jedno balenie kúpim a porovnám to z Foxom a starbaitsom,,uvidíme... ;)
Ja som ich už kupil vyzeraju dobre,tento víkend vyskušam idem už konečne na ryby :)

basnak
TOP člen
TOP člen

Příspěvek od basnak » 27 dub 2010, 17:28

MartinLK: čo tu nikto nechodí,nejak sa t tu spomalilo:(

Tak už se chodí k vodě, u PC nic nechytnu, jedině že bych si nahodil z balkónu. :D Jinak zkušenosti s háčky nemám.

CT Sazan
Velmi aktivní člen
Velmi aktivní člen

Příspěvek od CT Sazan » 27 dub 2010, 18:18

Super háček ( hlavně s rovnátkem) , vynikající hlavně na malé nástrahy ( kukuřice miniboilies, malé peletky)
používam velikost 6 a je to fakt superháček , jak řikam hlavně s rovnátkem, na větší nástrahy doporučuju korda wide gape B teď velikost 6 v létě pak 4 též bomba háček i do vázek...

Black pepe
TOP člen
TOP člen

Příspěvek od Black pepe » 27 dub 2010, 18:44

basnak píše:MartinLK: čo tu nikto nechodí,nejak sa t tu spomalilo:(

Tak už se chodí k vodě, u PC nic nechytnu, jedině že bych si nahodil z balkónu. :D Jinak zkušenosti s háčky nemám.
Basnák-úplne si to vystihol a čím dalej to bude horšie z diskusiou,,teda ja pokial začne sezona nemám ani čas tu poriadne niečo odprezentovat či nahrat foto,,,sezona nepustí jednoducho pc zapadne prachom zase do zimy kedy ho človek opráši:D :D
Ale na druhej strane je človek na týždňovkách a tak robit treba na vercaich... :D :D
Obrázek

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 27 dub 2010, 20:36

CT Sazan píše:Super háček ( hlavně s rovnátkem) , vynikající hlavně na malé nástrahy ( kukuřice miniboilies, malé peletky)
používam velikost 6 a je to fakt superháček , jak řikam hlavně s rovnátkem, na větší nástrahy doporučuju korda wide gape B teď velikost 6 v létě pak 4 též bomba háček i do vázek...

Ja som si kupil č8 su v pohodičke ale chcem nato používať 18mm boilies,v poslednej dobe používam malé hačiky a osvedčilo sami to :geek:

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 02 kvě 2010, 14:26

Mám velkosť 8 ako som spomínal k tomu 2x18mm a uplne super,velmi dobre sedel a samozrejem že aj z mountsnaggerom! ;)

Radim10
Člen
Člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim10 » 29 bře 2015, 23:21

Longshanky od Kordy jsem nikdy nepoužíval, ale chytám na longshanky od Carp'R'Us. Ta nová verze ATS se povedla - háčky jsou opravdu hodně ostré a vydrží tak v porovnání s jinými háčky dlouho. Osvědčila se mi velikost 8 a vždy dávat boilies alespoň 2,5cm od obloučku háčku. Pro velké nástrahy (2x24mm) dávám i 4cm od háčku ;)
Čas strávený na rybách se do života nezapočítává...
Navštivte stránky našeho Carp Teamu 2010: http://carpteam2010.webnode.cz/

Supina-P
Velmi aktivní člen
Velmi aktivní člen

Příspěvek od Supina-P » 30 bře 2015, 08:49

S Longshanky od Kordy chytám rád,ale mám k nim trochu výhrady.Na dno bez kamenů jsou super,ale na kamenitém dně se rychle tupí a tak na kamenité dno používám Gladiatory LS č.6 od Carp R Us nebo Ashimy LS č.6
Většinou je vážu klasicky s rovnátkem ze smršťovačky,při opatrném braní ,nebo když kapři ,,padaj" vážu ,,Blowback Rig".Boilí dávám taky dál od háčku...
Kapr je kámoš a kámoši se nežerou

Odpovědět