Korda Wide Gape B

Vše o drobném vybavení jako jsou háčky, šňůry, vlasce, hadičky, olova apod...
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně drobného vybavení určeného pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
CT Sazan
Velmi aktivní člen
Velmi aktivní člen

Korda Wide Gape B

Příspěvek od CT Sazan » 09 kvě 2010, 15:37

Používáte tyto háčky? jaké jsou vaše skušenosti s nimi?
hacek_korda_wide_gape-2.jpg

Komerční sdělení

Reklama

Black pepe
TOP člen
TOP člen

Re: Korda Wide Gape B

Příspěvek od Black pepe » 09 kvě 2010, 16:03

bohužial žiadne :( :( :(
Obrázek

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 09 kvě 2010, 17:23

Začal som ch použivať minulu sezonu,ale iba prá krát a ako som celkovo háčiky od kordy nemal rád tak som im postupom času prišiel na chuť!!! je to kvalitný hák lahký a ostrý!!! a čo je faktuž začínam skoro všade používať háčiky bez protihrotov,postupne vyradujem tie z protihrotmi!!!mnoho ludi si myslí že na háčiky z protihrotom maju vačšiu šancu vytiahnuť a nevyrezať kapra ja si myslím pravý opak!!!!!!!!!!!!

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 09 kvě 2010, 20:53

Black pepe píše:bohužial žiadne :( :( :(
Taky jsem s tímto háčkem ještě nepřišel do kontaktu. Vím jen, že je hodně populární a chytá na něj hodně lidí. Osobně se mi líbí i tento tvar háčků. Co se týká protihrotů, tak myslím, že zase takové velké škody ten protihrot neudělá. Hlavní je pak hlavně to, jak se člověk k rybě chová na břehu před jejím puštěním :idea: . Nicméně minimálně na volné vodě bez vázek si myslím, že je to bez problémů. Zkušenosti s háčky bez protihrotů ale zatím nemám :( . Možná někdy vyzkouším...

CT Sazan
Velmi aktivní člen
Velmi aktivní člen

Příspěvek od CT Sazan » 09 kvě 2010, 21:26

Já tomu taky nevěřil ale fakt to funguje , i když rybě povolíš vlasec...

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 10 kvě 2010, 20:46

CT Sazan píše:Já tomu taky nevěřil ale fakt to funguje , i když rybě povolíš vlasec...

presne tak ako hovorím :)

CT Sazan
Velmi aktivní člen
Velmi aktivní člen

Příspěvek od CT Sazan » 13 kvě 2010, 16:51

Je to divný ale je to tak. Nedokážu si to vysvětlit. a má to jeětě jednu výhodu, když si to omylem zapíchneš do mundůru tak to de dobře ven :lol:

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 13 kvě 2010, 19:58

CT Sazan píše:Je to divný ale je to tak. Nedokážu si to vysvětlit. a má to jeětě jednu výhodu, když si to omylem zapíchneš do mundůru tak to de dobře ven :lol:
Tak to máš pravdu :D

Add

Příspěvek od Add » 15 kvě 2010, 00:15

Už jsem psal v jiné sekci....
Luba píše:Používám Wide Gape ve velikosti 4 už několik let a jsem spokojen. Když jsem na ně začínal chytat jako na vlastně první poteflonované háčky u nás, používal jsem je s protihrotem (ostatně ani jiné nebyly k mání), ale tak už asi 2 roky preferuji řadu B (bez protihrotu). A divte se, z béček mi zatím nespadla ryba, což připisuji zpočátku obavě, takže jsem hlídal aby byl vlasec vždy v tahu, ale časem jsem zjistil že to není vůbec nutné a klidně prut odložím zpět do stojanu když přijde dabljízda a béčko drží. Patrně jde o jev vpichu kdy se ranka zbytečně nezvětší průnikem zpětného hrotu a vlastně se kolem kuželového vpichu tkáň stáhne a háček sedí v obloučku. Při zdolávání taky protihrot nerajtuje v místě vpichu a už dávno jsem nezažil nějaké velké krvácení nebo moncl který se občas rybě udělá po háku s protihrotem. Přitom vytažení háčku z tlamky je naprostá pohoda. Takže jedině bez! :roll:

Radim10
Člen
Člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim10 » 05 lis 2015, 16:35

Ahoj,
uvažuji, že si na příští sezonu pořídím Wide Gape, ale tu novější verzi Kaptor. Dříve jsem chytal na Kaptory Kurv Shank, ale z těch mi ryby dost padaly. Nicméně ostrost byla perfektní, takže Wide Gape by mohly stát za vyzkoušení :)
Čas strávený na rybách se do života nezapočítává...
Navštivte stránky našeho Carp Teamu 2010: http://carpteam2010.webnode.cz/

KILLERSTALKER
Aktivní člen
Aktivní člen

Příspěvek od KILLERSTALKER » 30 lis 2015, 09:59

Tyhle mám ve velké oblibě a používám je rád

Odpovědět