Krátký návazec k method feeder

Diskuze o montážích a různých druzích návazců. Vaše poznatky z lovu různými způsoby.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně montáží a návazců určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Rambo
Člen
Člen

Krátký návazec k method feeder

Příspěvek od Rambo » 01 črc 2013, 22:56

Dobry den, casto pouzivam method feeder a k nemu extremne kratky navazec ktery je 5-10 cm dlouhy aby nastraha byla co nejblize feederu. Dari se mi chytat male kapry ale myslim ze si s takovym navazcem velky kapr poradi a zbavi se ho. Taky se mi stava ze seknu do prazdna. Sekam do prazdna kvuli tak kratkemu navazci a da se s nim chytat velke ryby nebo se spise budou chytat male nezkusene kapry?? Diky za odpovedi
Naposledy upravil(a) Fit dne 02 črc 2013, 00:09, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraven nadpis tématu.

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Kratky navazec k method feeder

Příspěvek od Fit » 02 črc 2013, 00:08

Ahoj,
podle mě na to velkého kapra chytit určitě můžeš. Samozřejmě však tato prezentace nástrahy s krmítkem naláká hlavně menší ryby a je veliká šance, že se chytí dříve než větší ryba. Do prázdna můžeš sekat i proto, že Ti třeba přejedou přes vlasec a udělají falešný záběr. Pokud chceš ryby selektovat a snažit se o ty větší v revíru, tak zrovna method feeder není dobrý nápad. Pokud si ale chceš zachytat a ulovit co nejvíc ryb bez ohledu na jejich velikost, pak je method feeder naopak ideální věc ;) .

V.S.
Velmi aktivní člen
Velmi aktivní člen

Re: Krátký návazec k method feeder

Příspěvek od V.S. » 02 črc 2013, 07:57

Takuto montaz pouzivam k method krmitku ja a nam na nu pochytane uz aj nejake ryby cez 15kg. Nemusis to s tou dlzkou nadvazca hnat do takeho extremu. Ked chces mat nastrahu cim blizsie navnady proste ju daj priamo do krmitka. Tak to aj tak funguje najlepsie. V tom pripade mozes ako nastrahu pouzit takmer hocico. Mne sa najviac osvedsila neutralne vyvazena alebo odlahcena nastraha ovocnej prichuti. Co sa tyka vecsich ryb treba ich v prvom rade lokalizovat lebo inak sa k nim prebojujes len tazko. Nevravim ze sa to neda ale ked budes sa k nim muset prebojovat cez zastup mensich.
Přílohy
Uspesna_montaz.JPG

Mick
Velmi aktivní člen
Velmi aktivní člen

Příspěvek od Mick » 04 črc 2013, 12:42

Ten návazec 5cm je už moc extrém ideální 10-15cm, používám stejné návazce jako na klasickou kaprařinu háčky velikosti 6-10 dle velikosti nástrahy +- stejně jako na předchozí fotce.
Hodně se mi osvědčili Peletky od firmy Bait Tech po spaření horkou vodou změknou promíchá se spařenou řepkou a namáčkám do method krmítka, dost to elimuje bílou rybu a pro kapry i líny je to atraktivní.
_vyrn_1162Bait-Tech-Pelety-Halibut-Carp-Feed-Pellets-2kg.jpg
Bait-Tech-Super-Halibut-pel.gif

Rambo
Člen
Člen

Příspěvek od Rambo » 06 črc 2013, 12:52

Diky za rady :D

Odpovědět