Centurion 2000

Diskuze o montážích a různých druzích návazců. Vaše poznatky z lovu různými způsoby.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně montáží a návazců určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Black pepe
TOP člen
TOP člen

Centurion 2000

Příspěvek od Black pepe » 04 kvě 2010, 18:48

Cranked hook ma zaujal tak som založil podobnú temu ale o inom type háku od CARP R"US a to CENTURION 2000.
Ak máte skúsenosti píšte :!: :!: :arrow: :arrow:
http://www.youtube.com/watch?v=h88_n75N ... re=related
Obrázek

Komerční sdělení

Reklama

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Re: Centurion 2000

Příspěvek od MartinLK » 04 kvě 2010, 20:24

tak na to som nikdy nechytal :P ale zatial nemám dovod ale možno si ho niekedy zoberem na skušku jak teraz cranked hook ;) :geek:

dedekk

Příspěvek od dedekk » 04 kvě 2010, 22:36

Vše, co je o tomto háčku řečno, na tom uvedeném videu, je pravda. Není to reklamní trik. Potrvrzuji z vlastní zkušenosti, ne jedna paní povídala.

basnak
TOP člen
TOP člen

Příspěvek od basnak » 04 kvě 2010, 22:48

Je škoda že se svámi nemůžu podělit o zkušenosti, protože chytám na jiné značky. Jinak tenhle typ háčku se mi líbí, akorát při jeho používání je vždy nutné vlas. rovnátko, neví někdo ?

dedekk

Příspěvek od dedekk » 05 kvě 2010, 00:38

basnak- Používám tyto háčky výhradně na vodách s přebujelou vegetací všeho druhu. Tento háček totiž sám sebe nabízí svou masivností právě k tomuto účelu. Tím je dáno i to, že se použije drobátko silnější návazec a účinnost při záseku se tím snižuje. Používám jejich umělohmotné červíky, tak i smrš. hadičku. Na těch nejmenších háčcích červíky zkracuji nůžkama. Zkouškou funkčnosti, celého takto připraveného návazce, v kombinací s tygřími ořechy, byla pro mě Háromfa. Uvádím pouze jeden revír za všechny, kde jsem to úspěšně použil. Na otevřené vody používám ovšem něco jiného. Většinou od Kordy, bez protihrotu. Pěkný den.

Black pepe
TOP člen
TOP člen

Příspěvek od Black pepe » 07 kvě 2010, 13:23

Tento typ mám vo svojom arzenály no musím prehlásit že ho zanedbávam :( tento rok som ho mal naviazaný raz ale určite som s ním ešte neskončil a povenujem sa mu pori Foxovi trochu viac :)
Obrázek

CT Sazan
Velmi aktivní člen
Velmi aktivní člen

Centurion 2000

Příspěvek od CT Sazan » 21 srp 2010, 19:52

Používáte někdo tyto háčky ?? Já sem je teď poprvý vyzkoušel na týdení výpravě a byl sem nadšenej, všechny ryby perfektně zasekaný . . . Fakt super prostě . . . Háčky sem vylepšoval o mouthsnagger, používal sem šňůrku heavy of sufixu o délce 25 - 30 cm . . . Jaké jsou vaše zkušenosti s tímto háčkem?
Naposledy upravil(a) Fit dne 21 srp 2010, 20:35, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Naprosto stejné téma už tu je, tak jsem ten tvůj příspěvek sloučil dohromady sem. Už zde o tom kluci psali, viz. výše.

Radim10
Člen
Člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim10 » 30 bře 2015, 23:41

Zdravím,
měl jsem ho sice na montáži jen párkrát, ale ryby, co na něj vzaly, většinou držely dobře po celou dobu zdolávání. Dávám raději přednost háčkům s více otevřeným obloučkem jako např. Fox SSBP ;)
Čas strávený na rybách se do života nezapočítává...
Navštivte stránky našeho Carp Teamu 2010: http://carpteam2010.webnode.cz/

Kapří speciál

Příspěvek od Kapří speciál » 31 bře 2015, 21:14

Používáme všechny typy háčků od carp'r'us, no a zatím nikdy nikoho nezradily, jsou to výborné pevné háčky ideální do vod kde je více travin.

KILLERSTALKER
Aktivní člen
Aktivní člen

Příspěvek od KILLERSTALKER » 01 dub 2015, 09:26

Osobně zkušenosti nemám, ale letos hodlam udělat nákup od kordy a carp`r`us, tak doufám, tento bude perfektní.

Odpovědět