Kaprařina Ústí nad Labem a okolí

Veškeré informace a poznatky ohledně českých a slovenských kaprařských revírů. Soukromé i svazové vody.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně kaprařských revírů v ČR a SR. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Kaprařina Ústí nad Labem a okolí

Příspěvek od Fit » 28 zář 2017, 14:19

Ahoj,
nedávno jsem se přestěhoval do Ústí a hledám vhodná místa k chytání na Labi (nebo i jinde), popř. i nějakého parťáka ;), který by jel někdy se mnou/vyměnil si zkušenosti. Už jsem se tu trochu porozhlédl a nějaká místa našel, ale je to tu docela těžký :roll:, samé zákazy k vodě, navíc CHKO a cyklostezka. Kdyby měl náhodou někdo přístup k vodě z nějaké chaty nebo soukromého pozemku, tak se i rád odměním ;). Uvítám jakékoliv informace, samozřejmě raději přes soukromou zprávu než to tady propálit veřejně ;). Díky!

Komerční sdělení

Reklama

simor
Člen
Člen

Re: Kaprařina Ústí nad Labem a okolí

Příspěvek od simor » 01 říj 2017, 10:00

Zdar.
V Usti bydlím také od června a rybolov nechávám na příští rok. Teď mám tolik práce ze na ryby jeste letos sfouknu na rybník ke kamosovi na Slovensko, ale na to Labe se moc těším. Už jsem poznal i par zdejších rybářů na pokec. Teda hlavně jsem v očekávání na ty sumce.
Tak věřím, ze se u vody nekde potkáme.

Petrův Zdar

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaprařina Ústí nad Labem a okolí

Příspěvek od Fit » 01 říj 2017, 14:13

simor: Zdar, tak to je fajn, jasně, můžeme někdy spolu vyrazit, popř. vyrazit na pivko přes zimu a pokecat. Už jsem tu taky mluvil s pár rybáři u vody a zjistil nějaký info. Jeden mi i napsal a poradil nějaká místa a má nachytaný pěkný ryby. Už jsem tu byl párkrát vláčet a proházel jsem si některý místa i nahazovacím echolotem, abych si udělal trochu obrázek.

Teď v pátek jsem byl i zkusit kapry, ale chytl jsem akorát jednoho trofejního tlouště na 24mm peletu :).

Obrázek

Jinak budu chodit často i na feeder, taky mám málo času, takže si chci hlavně zachytat a třeba se někdy povede i něco lepšího. Taky už se těším ;).

Odpovědět