Úvod Kaprařská videa Video: Peter Šimonič a říjnový lov kaprů ve Francii

Video: Peter Šimonič a říjnový lov kaprů ve Francii

5 257
6

Známý slovenský kaprař Peter Šimonič natočil téměř 20 minutové video, které zachycuje jeho letošní říjnový lov kaprů ve Francii. Můžete se podívat třeba na to, jak Peter chytá z lodi na otevřené vodě a na spoustu dalších detailů z jeho lovu. Samozřejmě nechybí různé užitečné rady, které se vám mohou hodit. Spatříte i několik krásných úlovků francouzských kaprů (i přes dvacet kilogramů), kterými se můžete pokochat.

Tip: Pomocí ikonky na videopřehrávači si můžete video přepnout do vyšší kvality (480p).

Komerční sdělení

6 KOMENTÁŘŮ

  1. Tak to hluboce smekám,neznám moc borců,co by to dali,sám na malé nafukovačce a ještě tak frofi přístup a nádherné ryby,respekt pane Šimonič.

  2. Dalibor: Naprostý souhlas. Nejsem si jistý, jestli bych byl sám něčeho podobného schopen. Takže respekt před rybářem!

    Jinak se omlouvám, že Tvůj komentář byl omylem vyhodnocen systémem jako spam (našel jsem ho v administraci v koši), tak jsem ho sem vrátil. Proto se tady neobjevil hned po jeho napsání, to jen na vysvětlenou.

  3. fantázia,,,ŠUNES je jednoducho borec a uznávaný kaprár nielen unás na Slovensku!!Klobúk dole a palec hore 🙂

  4. já jsem taky dobrej pošuk ale todle,to je teda mazec…klobouk dolu a přeji Vám hodně dalších kapitálních úlovků j.p.

Chcete-li, můžete přidat komentář: