Lago di Garda

Veškeré informace a poznatky o kaprařských revírech jinde ve světě. Soukromé i svazové vody.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně světových kaprařských revírů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
h.kozlovsky
Člen
Člen
Příspěvky: 1
Registrován: 08 pro 2014, 21:52

Lago di Garda

Příspěvek od h.kozlovsky » 08 pro 2014, 22:01

Dobrý den,

Chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti s cíleným lovem kaprů na tomto Italském jezeru ?
Díky JK

Komerční sdělení

Reklama
 

martinb

Re: Lago di Garda

Příspěvek od martinb » 10 pro 2014, 19:27

U tohoto jezera jsem byl v září před 3 roky. V Limone. Jezero je to obrovský. Byli jsme tam jen na dovolený, ale pruty jsem měl s sebou. To jezero je ledovcový a bylo to poznat. Voda docela dost studená. Nikde jsem nepotkal rybáře, ale povolenky se prodávají na úřadu. Takže zkušenosti žádný, protože jsem pruty ani nerozbalil... :o))

Miroslav Dufka

Re: Lago di Garda

Příspěvek od Miroslav Dufka » 14 pro 2014, 10:05

Lago Di Garda,
je státní rybářský revír,tudíž je potřeba mít rybářskou státní licenci,pokud nejte Italskýn státním příslušníkem, a ani nemáte Rezidenci v Itálii,tak vlastně oficiálně ani tuto licenci nezískáte,,,v tomto případě si můžete zakoupit obecním úřadě hostovskou povolenku,v oblasti Limone, jsou poměrně zajímavé místa,co se týká lovu ryb,ale bez loďky je zcela nemožné se na tyto místa dostat a pokud se zadaří větší rybu chytnou,tak vytáhnout ji na břeh je v podstatě náhoda,jezdím tam několik let (zásadně mimo letni sezonu) a kromě pár úhořů (všechny do 1m),jsem tam nic nevylovil,neí to z té hloubky jednoduché ani z loďky,chce to mít skutečně hodně zkušeností v rybářském sportu,,ale zkusit se má všechno,
Petrův zdar,, Mira

Odpovědět