Bývalá štěrkovna Ślepowron – rybářský svaz Podolsze - Polsko

Veškeré informace a poznatky o kaprařských revírech jinde ve světě. Soukromé i svazové vody.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně světových kaprařských revírů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Uživatelský avatar
Fit
Admin
Admin
Příspěvky: 3146
Registrován: 29 led 2009, 14:46
Kontaktovat uživatele:

Bývalá štěrkovna Ślepowron – rybářský svaz Podolsze - Polsko

Příspěvek od Fit » 23 dub 2017, 22:03

Od pana Barteka z Polska mi přišel e-mail o novém zajímavém revíru v Polsku, tak sem dávám celou zprávu v originálním znění (lámaná čeština, ale je tomu rozumět), třeba to někoho bude zajímat a vypraví se tam ;)

Text e-mailu:
Stara śterkovna v nadchernym miste v Zatorske doline kapra. Nachazi se pomezi rekami Wisla a Skawa u mesta Zator. Je to byvala śtrerkovna s dvema ostrovami na kterych bytuje chraneny druch draveho ptaka Ślepowron. Ćista priroda o bohate faune a flore. Bohata populace obecnich druhu ryb z prevahou ryb kaprovatych. Sterkovna povstala na zaćatku 60 tych let ma obsach 36 hektaru Ktery nebyl nikdy zaplaven povodni. Ve sve vode mezi 4 aż 8 metru skryva pekne,opatrne kapry a amury a ine druchy ryb. Brechy sou porostle stromami ruzneho druhu: dubami, smrkami, borovici a brizou ktere to v letni dobu davaji rybarum stin. Cista voda porostla je vodni travou a rakosi . Ve vode żiji domaci zivocechy, raci, muśle a patentky. Jezero ma hodne podwodnych kopećku a zatapenych stromu ktere to vyskuśenym rybarum povoli na chledani perfektnich mist pro lov vetśich a opatrnejśich ulovku. Ślepowron je to misto pro skouśene kaprare, wymacha skuśenost a umieni v tomto oboru co ho ćini velmi zaimave. V roce 2017 vedeni Rybarsky Svaz Podolsze poprve v histori povolil na vzdelavani velkych ryb z ćlunu nebo lode a pro venkovni rybare udelal piet mist ktere si mużou pronajmout za poplatkem. Na vśe rybarske stanoviśte se muże dojet autem nebo karavanem a postavit stany.
Mista se musi rezervovat predem. Pravidla na zaklade NO KILL.

Vedouci
Leszek Jodłowski


Více info: http://www.xn--owisko-lepowron-ysc64b.pl/

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Komerční sdělení

Reklama
 

Odpovědět