Nový světový rekord kapra (přes 43 kg)

Veškeré informace a poznatky o kaprařských revírech jinde ve světě. Soukromé i svazové vody.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně světových kaprařských revírů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Nový světový rekord kapra (přes 43 kg)

Příspěvek od Fit » 12 led 2010, 23:37

Ahoj,
tak to vypadá, že padl nový rekord. Viz. tento článek z dneška: http://www.novinky.cz/koktejl/188875-ry ... nogue.html

Tady ještě originální zpráva: http://www.telegraph.co.uk/news/newstop ... nogue.html

To je pořádná obluda :shock: :) .

Komerční sdělení

Reklama

dasty carp
Vážený člen
Vážený člen

Re: Nový světový rekord kapra (přes 43 kg)

Příspěvek od dasty carp » 13 led 2010, 09:56

Fit,,,Ano je to krasavec,,jen škoda že takové ryby nejsou u nás ;) :( ;)

dedekk

Příspěvek od dedekk » 13 led 2010, 13:53

Nechci příliš polemizovat o hmotnosti kapra na fotce, ale jaksi se mě to nezdá. Je pěkně stavěný, to všechna čest, ale ta hmotnost mě jaksi nesedí. Možná v tom bude nějaký optický klam a to jsem si vzal své nejlepší brýle. Je to však pouze můj názor a tomu dotyčnému, to snad někdo dosvědčí, že uvedené se zakládá na pravdě.

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 13 led 2010, 14:38

dedekk píše:Nechci příliš polemizovat o hmotnosti kapra na fotce, ale jaksi se mě to nezdá. Je pěkně stavěný, to všechna čest, ale ta hmotnost mě jaksi nesedí. Možná v tom bude nějaký optický klam a to jsem si vzal své nejlepší brýle. Je to však pouze můj názor a tomu dotyčnému, to snad někdo dosvědčí, že uvedené se zakládá na pravdě.
Taky jsem na to zvědavej, mělo by to vyjít v časopisu Carp Talk. Třeba se dočkáme i lepších fotografií a nějakých svědků atd... Těžko říct, takhle z fotky no. Každopádně obří kapr ;) .

Supina-P
Velmi aktivní člen
Velmi aktivní člen

Příspěvek od Supina-P » 13 led 2010, 20:12

Váha nádherná,Ale fotka nic moc :roll: To světový rekord v šupináčích od Nemira Caro Je vyfocenej mnohem líp :geek:
Kapr je kámoš a kámoši se nežerou

mojza
Aktivní člen
Aktivní člen

Příspěvek od mojza » 13 led 2010, 23:09

Ahoj ve spolek,Martin Locke je uznavany rybar Anglie,tudis nepochybuju o vaze kapra , ale musim souhlasit ze na ty fotce na to nevypada,cetl jsem knihu Tim Pasley legenda anglicke kaprariny ,ktery o nem psal same chvaly o jednom z nejuspesnejsich kapraru Anglie a proto si myslim ze to nema zapotrebi si neco nalhavat

basnak
TOP člen
TOP člen

Příspěvek od basnak » 14 led 2010, 23:55

Ono fotit se s takovou rybou šetrně to zřejmě nebude žádná sranda a ještě k tomu dělat nějaké další pózy to chce chodit do posilky :lol: . Proto se domnívám, že základní přední fotka nám bude muset stačit. Ale nechám se překvapit a jsem rád, že se takové monstrum chytilo.

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 17 dub 2010, 09:30

Ja som videl najviac kapra 25kg čistej váhy ,ale tkéto monštrum si nedokážem naživo predstaviť :lol: :roll:

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 19 úno 2012, 16:42

Je tento kapr i nadále světovým rekordem? viz.: http://www.telegraph.co.uk/news/newstop ... nogue.html

Hledám info do svý bakalářky a nějak nemůžu najít žádného většího kapra a na netu jsou různé zmatené informace. Takže pravděpodobně je tento z Rainbow Lake největší, alespoň co se mi podařilo najít. Nebo máte někdo nějaké informace o ještě větším úlovku? Kdyžtak napište, díky ;) .

Pavel10
Člen
Člen

Příspěvek od Pavel10 » 20 úno 2012, 09:52

Vypadá to, že zatím další větší kapr uloven nebyl.
Pelech pro psy je vhodný pro psa, který u vody chytá s vámi. A pokud malí psi trucují, tak je tam tašky pro psy odnesou spolehlivě.

Odpovědět