Pád -Taliansko

Veškeré informace a poznatky o kaprařských revírech jinde ve světě. Soukromé i svazové vody.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně světových kaprařských revírů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Pád -Taliansko

Příspěvek od MartinLK » 11 dub 2010, 16:20

Bol tu niekto z vás chytať,kamarát sa vrátil akurát odtial,bol tam 11dní,a chystám sa tam aj ja ale neskor teraz mám povinnosti ako také, velmi a lákaju taketo reviry a ak viete niečo o tom kludnenapíšte svoje postrehy názory a podobne! ;)

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Pád -Taliansko

Příspěvek od Fit » 11 dub 2010, 21:53

Já tam nebyl, taky by se mi to líbilo. Pokud hledáš nějaké info atd., tak si můžeš pročíst třeba tyto články zde na webu, viz. tag s názvem Pád.

Můžeš třeba kontaktovat autory článků, třeba by ti poradili a poskytli i nějaké konkrétnější info...

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 11 dub 2010, 22:10

Navštivil si nejaké zahranične revíry??? ja nie maximálne SVK a ČR a v Česku to len zraze Mikbaits Junior teamu ,ale tak teraz som tam už neni. Zo školy soom dostal možnosť navštíviť Francúzsko na mesiac ,absolvoval som mesačnu stáž v pstruhovom hospodárstve a tam som chodil na ryby ale to nič z kaprami,len pstruhy čo som muškaril ;)

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 11 dub 2010, 22:17

Ne, zatím bohužel ne, ale tak myslím si, že v budoucnu určitě někdy jo. Není čas, protože hraju fotbal... ;) Ale možná se to časem změní a bude času více..., doufám :)

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 11 dub 2010, 22:25

Ja tiež študujem ešte strednú školu z odborom rybárstvo som na intraku bývam v POvažskej bystrici čo je necelých 200km od školy,frajerku mám tiež čo chodi som mnoou na ryby ale to málokedy ale msum povedať posledný roks ato zlepšilo 8-)
času nemám veľa ,chcem ísť dalej na vysoku školu ,tak si nemožem dovoliť chodit do zahraničia......ešte si musím počkať! :roll:

Pepin
Aktivní člen
Aktivní člen

Příspěvek od Pepin » 15 pro 2010, 03:51

Zdavim lidičky.
Koukejte někdo napsat nějaké rady a postřehy z Padu. :lol: :lol:
Příští rok se tam chystám a na Mrku jsem bohužel nenašel nic kloudného.Nějak tam klesla uroveň spolupráce :( :(
Uvítám jakoukoli informaci.
Předem děkuji

Odpovědět