BIG FISH TOURNAMENT - mezinárodní závod o tři nejtěžší ryby

Informace ohledně kaprařských akcí, závodů a výstav u nás i ve světě.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata závodů, výstav a akcí. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
VakySak
Člen
Člen
Příspěvky: 2
Registrován: 02 zář 2015, 20:23

BIG FISH TOURNAMENT - mezinárodní závod o tři nejtěžší ryby

Příspěvek od VakySak » 02 zář 2015, 20:37

Obrázek
Závody se odehrají na ne příliš pro závody typickém místě. Loviště je velice technicky komplikované a všem lovcům důrazně doporučuji vzít s sebou člun. Zdolat rybu ze břehu je zde díky padlým kmenům takřka nemožné.

Nenajdete zde rozlehlé plochy vodní hladiny nebo hloubky, typické pro jezera. Je zde spousta zátočin, mělčin, prohlubní a potopených stromů.

Mělčiny a podemleté břehy dostatečně zásobují místní obsádku přírodními zdroji potravy, hlavně to jsou patentky nebo larvy pakomárů.
Padlé stromy poskytují rybám důležité útočiště a řádně toho využívají, často po záběru s velkou přesností tyto místa vyhledávají a nejeden návazec jim padl za oběť.
Ryby se zde pohybují po celé ploše, často jsou zde ulovené výstavní kusy ze vzdálenosti 5m od břehu tzv. na šoulačku. Ideální revír pro milovníky UK STYLE.

Největší kapr zde byl uloven na lovišti s nejmenší rozlohou a v hloubce 70 cm.

Komerční sdělení

Reklama
 


Odpovědět