Úvod PR články KaproMánie 3/2015 na pultech od 6.3.!

KaproMánie 3/2015 na pultech od 6.3.!

328
0

Titulka březnové KaproMánie
Titulka březnové KaproMánie
Vážení a milí čtenáři, věřím, že jsme všichni vděčni za to, že se již pomalu blíží krásné roční období, kterým je jaro. Jaro, které vlije sílu do žil, rozjasní oči a je to, jako by přišla nová chuť do života. Podle astrologů bude ještě měsíc březen náročný, ale s nástupem měsíce dalšího by se měly energie zlepšovat. Mám rád všechny roční období, ale letošní zima myslím uspokojila málokoho, a proto vítám příchod znovuzrození nového života. S tím souvisí i nové nápady, tvořivé myšlenky, nové lásky, nebo naopak rozchody, ale může též dojít k upevnění vztahu. Jistě se ptáte, jak to souvisí s rybařinou. Souvisí, neboť vše ovlivňuje naši psychiku a tedy pohodu, dobrou náladu, a vše souvisí se vším. Máme hezký naplňující vztah? Potom se těm, kteří jej mají, zdá život krásnější, plnější, více je naplňují jejich zájmy a koníčky. A náš koníček je rybaření. Pokud jsou problémy ve vztazích soukromých nebo pracovních, tak dobrá nálada opadá, naše mysl postrádá kreativitu a představivost. Ale když přijde jaro, pěkné, vlahé, teplé a slunce postupně prohřívá vzduch, vodu i zem, tak naše srdce pookřeje a najednou je v životě lépe. Ale napadá mě, že ne všichni takto přijímají život a mají možná jiné hodnoty, a tak to s lidmi je.

Rybaření, pokud jej prožíváme srdcem, je plné lásky… lásky k rybaření, lásky k přírodě, ale i k sobě samým. Vždyť máme-li se rádi, děláme to nejlepší, co způsobí radost naší duši, a nepochybuji, že lovit ryby, mít kolem loubí stromů, husté trsy rákosí a zpěv celé přírody je to největší blaho.

Nezlobte se, že jsem zde nepodal recept na úlovek, nástrahu apod., ale od toho jsou uvnitř časopisu skuteční odborníci. Jen si myslím, že není špatné se zamýšlet nad životem a věcmi, které s ním souvisí.

Upřímně a z celého srdce vám přeji nádherné předjaří a stejně takové zážitky z vašich výprav za rybami.

Václav Ehrlich za redakci Kaprománie

Odkaz na elektronickou verzi: www.publero.com

Předplatné časopisu na: www.predplatne.cz

Seznam prodejních míst KaproMánie

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: