Kaprárske recenzie: Orava Crater - 1 [ 4K ]

Vše o kaprařské literatuře a filmech na DVD. Znáte nějaké pěkné kaprařské video, které se nachází na internetu? Upozorněnte na něj ostatní, stačí založit nové téma a video vložit!
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně kaprařské literatury a filmů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! UPOZORNĚNÍ: Odkazy na nelegální kopie filmů a videí budou bez upozornění mazány! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Pokud chcete přidat nové video, které se nachází někde na internetu, založte vždy nové téma a video vložte (je dobré, když přidáte k videu i nějaký alespoň stručný popisek). Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
UltimateCarp
Aktivní člen
Aktivní člen
Příspěvky: 43
Registrován: 16 úno 2016, 23:24

Kaprárske recenzie: Orava Crater - 1 [ 4K ]

Příspěvek od UltimateCarp » 18 dub 2018, 17:59

V ďalšej časti seriálu kaprárske recenzie sa Adam zameral na velmi zaujímavú vychytávku na spríjemnenie času do bivaku. Bluethootový reproduktor Orava - Crater 1 sa stal neoddelitelnou súčasťou na strednedlhých výpravach pri vode. Jeho zvuk je naozaj úžastný.

Reproduktor Crater1 má certifikované krytie IP65, takže ani voda a prach nemôžu pokaziť zábavu. Zoberte ho so sebou k bazénu, na firemné a školské akcie, či stanovačku a vyrazte za dobrodružstvom. Počúvanie obľúbených songov si budete užívať až 10 hodín po nabití. Reproduktor je vybavený 2000 mAh Li-ion nabíjateľnou batériou a úplne sa nabije za 3 - 4 hodiny. Ak bude treba, je možné nabíjanie prostredníctvom miniUSB portu. Po spárovaní a prepojení vášho bluetooth zariadenia umožní reproduktor vďaka podpore BT profilu HFP vykonávať hlasité telefonovanie cez reproduktory a vstavaný mikrofón.

Crater 1 : http://www.orava.eu/produkty/audio-te...

Orava : http://www.orava.eu/

#tentoreproniejeretro
Adam UltimateCarp Adam

Komerční sdělení

Reklama
 

Odpovědět