NÁVOD: Vložení YouTube videa do příspěvku

Vše o kaprařské literatuře a filmech na DVD. Znáte nějaké pěkné kaprařské video, které se nachází na internetu? Upozorněnte na něj ostatní, stačí založit nové téma a video vložit!
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně kaprařské literatury a filmů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! UPOZORNĚNÍ: Odkazy na nelegální kopie filmů a videí budou bez upozornění mazány! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Pokud chcete přidat nové video, které se nachází někde na internetu, založte vždy nové téma a video vložte (je dobré, když přidáte k videu i nějaký alespoň stručný popisek). Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Uživatelský avatar
Fit
Admin
Admin
Příspěvky: 3147
Registrován: 29 led 2009, 14:46
Kontaktovat uživatele:

NÁVOD: Vložení YouTube videa do příspěvku

Příspěvek od Fit » 04 srp 2018, 17:02

Chcete-li vložit YouTube video do libovolného příspěvku tady na fóru (tak, aby šlo přehrát přímo zde v diskuzi), lze to provést velmi jednoduše pomocí tagu (ikonky) youtube během psaní příspěvku.

Obrázek

Přes ikonku youtube se vkládá unikátní ID videa, které má každé zveřejněné video na YouTube a poznáte ho z URL adresy videa viz. obrázek níže:

Obrázek

Pokud se tedy video nachází na této URL adrese:

Kód: Vybrat vše

https://www.youtube.com/watch?v=sA1neOBYNOU
popř. na zkrácené adrese v tomto tvaru:

Kód: Vybrat vše

https://youtu.be/sA1neOBYNOU
Vložíte ID videa do příspěvku tímto zůsobem:

Kód: Vybrat vše

[youtube]sA1neOBYNOU[/youtube]
Po odeslání vašeho příspěvku se video automaticky zobrazí a bude možné ho přehrát přímo tady, takže to bude vypadat následujícím způsobem ;):

Komerční sdělení

Reklama
 

Odpovědět