Video: Kapr 30 + kg z české svazovky - Bobrman

Vše o kaprařské literatuře a filmech na DVD. Znáte nějaké pěkné kaprařské video, které se nachází na internetu? Upozorněnte na něj ostatní, stačí založit nové téma a video vložit!
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně kaprařské literatury a filmů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! UPOZORNĚNÍ: Odkazy na nelegální kopie filmů a videí budou bez upozornění mazány! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Pokud chcete přidat nové video, které se nachází někde na internetu, založte vždy nové téma a video vložte (je dobré, když přidáte k videu i nějaký alespoň stručný popisek). Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Uživatelský avatar
Fit
Admin
Admin
Příspěvky: 3176
Registrován: 29 led 2009, 14:46
Kontaktovat uživatele:

Video: Kapr 30 + kg z české svazovky - Bobrman

Příspěvek od Fit » 16 kvě 2019, 07:58

Velmi pěkná ryba z české svazovky ;) . Níže originální komentář k videu od lovce:

Manitou mě má rád a drží při mě! Ryba, kterou dobře znám, již jsem ji ulovil nad původní magickou hranicí na svazové vodě! Chtěl jsem ji ulovit znovu, hnalo mě to dlouhých šest let. Toto jsem nečekal, ryba přes 30kg je něco neuvěřitelného! Vždy jsem na ni jezdil v určitý čas, aby byla ve svém aktuálním maximu. Během této cesty jsem chytl hodně ryb, ale teď se to stalo! S mým synem, s TOP kamarádem Járou, co víc si můžu přát, společný neskutečný zážitek! Ulovena teď, v době kdy jako značka připravujeme novou koncepci NATURAL CONCEPT a finišujeme v testech. Mně vonělo nejvíce SEA a rybě také. Já zůstanu dále při zemi, s rybářskou skromností a pokorou! Přeji i Vám spoustu krásných zážitků u vody. Pavel Bobrman Vohralík - Media manager MIVARDI

Komerční sdělení

Reklama
 

Odpovědět