Video: Návrat na Sandberk - Legendy

Vše o kaprařské literatuře a filmech na DVD. Znáte nějaké pěkné kaprařské video, které se nachází na internetu? Upozorněnte na něj ostatní, stačí založit nové téma a video vložit!
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně kaprařské literatury a filmů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! UPOZORNĚNÍ: Odkazy na nelegální kopie filmů a videí budou bez upozornění mazány! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Pokud chcete přidat nové video, které se nachází někde na internetu, založte vždy nové téma a video vložte (je dobré, když přidáte k videu i nějaký alespoň stručný popisek). Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Uživatelský avatar
Fit
Admin
Admin
Příspěvky: 3167
Registrován: 29 led 2009, 14:46
Kontaktovat uživatele:

Video: Návrat na Sandberk - Legendy

Příspěvek od Fit » 01 čer 2019, 11:21

Lukáš Krása se vrací na oblíbené lokality, kde chytal v dětství nebo v minulosti.Každý revír má své legendy a ryby, které k revíru patří už mnoho let. Ve videu se můžete podívat na starého válečníka "kapra z prostřelenou hlavou" kolínské pískovny Sandberk nebo "křiváka", který bojuje celý život se svým handicapem.

Komerční sdělení

Reklama
 

Odpovědět