Zprávy od vody 2017

Zde se můžete pochlubit svými úlovky a poznatky z lovu. Kaprařina aktuálně od vody...
Pravidla fóra
Do tohoto fóra můžete vkládat svoje aktuální úlovky a poznatky z lovu. Snažte se prosím dodržovat pravidlo, že se jedná o kaprařské fórum, takže vkládejte nejlépe fotky kaprů (či fotek z kaprařiny). Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
karbi32
Člen
Člen
Kontaktovat uživatele:

Zprávy od vody 2017

Příspěvek od karbi32 » 19 bře 2017, 18:49

Kaprařské úspěchy roku 2017

Komerční sdělení

Reklama

karbi32
Člen
Člen
Kontaktovat uživatele:

Re: Zprávy od vody 2017

Příspěvek od karbi32 » 19 bře 2017, 19:05

Je Sobota 18.3.2017 3:00hod. když mě zvoní budík a já vím že nastal po týdnu práce okamžik vyrazit k vodě a pokusit se chytit nějakého obyvatele určeného revíru, kterým je pro dnešek rybník nedaleko Prahy (voda místního významu), nikdy jsem zde před tím nechytal a tak moc nevím co mě čeká.
Po ranní kávě vyrážím pro kamaráda Kubu, okolo 5 hodiny jsme na místě, dost prší a tak rychle postavit přístřešek a pustit se do příprav, pro tuto výpravu jsem zvolil kombinované návazce a na jednu montáž plovku SWEET COCTAIL s pastou SVĚŽÍ OVOCE a na druhou DUMBELS BANÁN v POWDER DIPU HOT SPACE , na každou montáž jsem dal PVA punčošku s rozdrcenýma a naboostravanýma kuličkama s řady BASIC SWEET CECRET, víc jsem nekrmil . Jak se ukázalo byla to správná volba :-), přibližně po 15 minutách na popku přišel první dorostenec cca 50cm.
Montáž letěla hned zpátky, ale po 10 minutách se rozjel druhý prut s DUMBELSKOU a hned jsem věděl že to bude větší ryba než ta předešlá a na podložku se podíval hezký šupináč 80cm a rovných 10kg. Pak se ještě povedli 4 ryby o váze 7,7kg , 6,5 kg( česneková popka s pastou MUŠLE BENTOS) a dva junioři :-).
Kuba nakonec zdolal 2 menší kapry ale určitě ho potěšily.
Tuto vycházku považuji za velmi úspěšnou a důvěra v nástrahy od UFO Fishing se už tak brzy vyplácí :-) :-)
Hodně úspěchu všem!
Jarda
Obrázek
[img]ttps://www.facebook.com/photo.php?fbid=4227848 ... =3&theater[/img]
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Zprávy od vody 2017

Příspěvek od Fit » 20 bře 2017, 07:47

Ahoj,
díky za založení tématu, letos jsem na to nějak zapomněl :). Jinak ty fotky načítané z Facebooku se mi neukazují, asi tam nemáš nastavená práva, aby to mohl vidět kdokoliv (je to jen pro tvoje přátele, zkusil jsem to načíst přímo na FB a taky se k tomu nedostanu). Lepší je nahrát to z Facebooku někam jinam a pak to sem dát stejným způsobem. Případně to dát jako přílohu u příspěvku a ono se to nahraje (je tu tlačítko "Přílohy" dole pod odesílacím tlačítkem).

Já se letos zatím bavím jenom s feederem. Ale po třech vycházkách už mám asi 15 kapříků, spoustu cejnů, plotic a podouství. Takže jsem spokojen. Už se ale těším, až vytáhnu i kapráky ;).

Obrázek
Obrázek

Odpovědět