Úvod Kaprařská videa Video: Výroba boilies z kiwi a granulí pro psy

Video: Výroba boilies z kiwi a granulí pro psy

19 449
13

Je obecně známo, že psí granule kapři milují. Spousta rybářů je používá i samostatně jako účinnou nástrahu. Pokud jste o tom ještě neslyšeli, tak se podívejte třeba na tato dvě videa:

Video: Lov kaprů na granule Frolic
Video: Lov kaprů z hladiny na granule

V následujícím videu se můžete podívat na zajímavý recept na výrobu boilies, ve kterém hlavní složku směsi tvoří právě mleté psí granule a rozmixované kiwi. Můžete tedy vyzkoušet i vy sami doma a otestovat účinnost tohoto netradičního receptu.

Tip: Pomocí ikonky na videopřehrávači si můžete video přepnout do vyšší kvality (až 1080p FullHD).

Komerční sdělení

13 KOMENTÁŘŮ

  1. Chcem sa opýtat prečo na začiatku kede ukazoval potrebne suroviny ukazal aj mus a kukuricu prečo to ukazal ked ich vobec nepoužil.

  2. Jaro Vasicko: Jo, to jsem si říkal taky. Též jsem si toho všimnul… Asi je to jedno a dal to tam jako další možnost, že lze taky použít. Recept jde určitě mnoha způsoby upravovat a vylepšovat. Každý si musí ozkoušet sám, co mu bude fungovat :).

  3. chtěl bych se zeptat co bylo přesně za roztok kterého tam přidal jednu lžičku.. děkuju

  4. frkopr: To byl patrně nějaká esence (asi nějaká ovocná příchuť). To si můžeš zvolit libovolnou vlastní ;).

  5. ano bola to esencia kenkrétne prichut kiwi myslím že od richword ale t je jedno 😉 je tam ib pre posilnenie chuti a vône.

  6. Napište mi prosím někdo nejlépe kdo to zkoušel všechny ingredience a jaké množství.Díky

  7. Zdravím chtěl bych se zeptat jestli jak do toho boilies dal to kiwi tak jestli se nemuže stat že boilies začne plesnivět?Když já chci dělat masový kuličky a jestli tam mužu přidat rozmyksovany játra??

  8. Honza, ja davm pečienku do masových boilies stale a neplesnivie nic. Treba to susit max.24-48 hod. a potom to bud dat do mrazaku alebo zasypat solou.

  9. Dobrý den. Jaké množství čeho? Teprve začínám a tak vůbec nevím 🙁 Poradíte mi prosím?

Chcete-li, můžete přidat komentář: