Rybous

Jste tu noví? Zaregistrujte se a můžete sem napsat nějaké informace o sobě. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru.
Pravidla fóra
Toto fórum slouží pouze k představení jednotlivých členů kaprařského fóra. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Rybous
Člen
Člen

Rybous

Příspěvek od Rybous » 02 bře 2017, 21:52

Ahoj,
Jmenuji se Bohous a ryby chytám už cca 32let s povolenkou a o něco déle bez povolenky. Prošel jsem vývojem od plavané na brčko přes policajty normální a predšpičkové až k těžké kaprařině. Schválně píšu těžké, protože dřív jsem byl schopen jet na ryby na kole s baťohem, teď si připadám jak naložený somár, který od auta musí jít minimálně 2 krát, aby to všechno dostal na lovné místo. Chytám jak svazové vody v okolí Prahy, tak soukromáky, rád chytám 24h v kuse. Prošel jsem i dobou, kdy jsem si dělal boilie sám, mám na něj i osobák kapra 97cm 23kg. Teď chytám většinou starbaits a mikbaits, zlenivěl jsem. Toť asi vše

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Rybous

Příspěvek od Fit » 02 bře 2017, 23:33

Ahoj,
tak a´ť se Ti tu líbí a přeji hodně úspěchů! ;) Těžká kaprařina je hold těžká kaprařina! :lol: Naprosto to chápu a je to problém asi nás všech. Proto mám poslední dobou čím dál raději feeder, že toho tolik aspoň někdy nemusím tahat k vodě. I když ono i na ten feeder toho mám většinou až moc :).

Odpovědět