Janec

Jste tu noví? Zaregistrujte se a můžete sem napsat nějaké informace o sobě. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru.
Pravidla fóra
Toto fórum slouží pouze k představení jednotlivých členů kaprařského fóra. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Janec
Člen
Člen
Příspěvky: 9
Registrován: 05 črc 2019, 13:07

Janec

Příspěvek od Janec » 09 črc 2019, 01:39

Ahoj , jsem zde nový a tak nějak ze slušnosti bych si dovolil pár slov o sobě jako o rybáři.
Jmenuji se Jan , je mi čtyřicet a rybařím od svých tří let . Za tu dobu to u mně prošlo všemi možnými technikami a taktikami . Posledních deset možná patnáct let jsem začal nabírat pozvolna směr kapr , kapr byl nejčastěji cílenou rybou, ale začal jsem toužit po jiných kaprech než jsem byl zvyklý chytat , už delší dobu mi nedělalo problém ryby pouštět a tak se ze mne stal rybář který na svých výpravách líčí pouze na kapry a navíc jsem si v tomto stylu našel svůj nejlepší relax . Přestal jsem chodit na ryby "normálně" . Začal jsem chodit na ryby na víc než pár hodin . Posledních cca pět let chytám výhradně na boili . Myslim si o sobě že jsem s lovem na boili pořád na začátku i když občas se přistihnu že jsem nabral nějakou zkušenost .
Tak se jdu podívat co a jak se tady debatuje.

Komerční sdělení

Reklama
 

Uživatelský avatar
Fit
Admin
Admin
Příspěvky: 3224
Registrován: 29 led 2009, 14:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Janec

Příspěvek od Fit » 09 črc 2019, 10:42

Ahoj, tak ať se Ti tu líbí ;) a klidně zakládej nová témata a nebo piš do starších diskuzí, co už někdo založil.

Ať se daří! ;)

Odpovědět