Potkn85

Jste tu noví? Zaregistrujte se a můžete sem napsat nějaké informace o sobě. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru.
Pravidla fóra
Toto fórum slouží pouze k představení jednotlivých členů kaprařského fóra. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Potkn85
Člen
Člen

Potkn85

Příspěvek od Potkn85 » 17 srp 2013, 14:52

Zdravim fšechny rybaře: A treba mam tema Už delsi dobu se potýkém stim když jdu na stiky nachystamsi kaču.rybky a fše ostatní,dojdu kj vode v pořsdku nachystam se v pořadku.Nu a pak nedelam pomalu nic jineho než přehazuji zamotanou kaču :( zkusil jsem už fše možné a pořsd jeden duk.Koupil jsem si i podvodni ale není mi to nejak pooku pochuti kača je kača .Mnel by li nekdo dobrou radu budu rad diky :::
Naposledy upravil(a) Fit dne 17 srp 2013, 18:33, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraven nadpis tématu - tato sekce slouží k představení členů fóra.

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Potkn85

Příspěvek od Fit » 17 srp 2013, 18:35

Ahoj,
vítej tady na kaprařském fóru a ať se Ti tu líbí ;) .

Jinak Tvůj dotaz jsem stěží přelouskal a pochopil :). Toto fórum je ale výhradně o lovu kaprů a tématech, které jsou spojené s kaprařinou. Takový dotaz si dej prosím někam na jiný web, který se týká lovu dravců ;) .

Odpovědět