Bachi89

Jste tu noví? Zaregistrujte se a můžete sem napsat nějaké informace o sobě. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru.
Pravidla fóra
Toto fórum slouží pouze k představení jednotlivých členů kaprařského fóra. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
bachi89
Člen
Člen

Bachi89

Příspěvek od bachi89 » 02 led 2014, 16:13

Čau čau, jmenuji se Ondra..je mi 20 a rybaření se věnuji od svých 8 let. Studuju strojařinu na univerzitě T. Bati .K rybaření mě přivedl můj otec. Za těch 12 let jsem vyzkoušel snad všechny rybolovné techniky (kromě muškaření) ,ale kaprařina mě chytla ze všeho nejvíc a chci se v ní dál rozvíjet a získávat drahocenné zkušenosti :) Na mrk.cz se mi přestalo líbit ,tak snad to tu bude lepší :) Díky.

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Bachi89

Příspěvek od Fit » 02 led 2014, 18:23

Ahoj,
vítej tady! ;) Ať se Ti tu líbí a těším se na Tvé příspěvky. Hodně štěstí do nové sezóny!

Odpovědět