Věčný začátečník

Jste tu noví? Zaregistrujte se a můžete sem napsat nějaké informace o sobě. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru.
Pravidla fóra
Toto fórum slouží pouze k představení jednotlivých členů kaprařského fóra. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
petr.kocka
Člen
Člen

Věčný začátečník

Příspěvek od petr.kocka » 14 dub 2015, 23:15

Zdravím,
jsem tady na fóru nový, tak bych o sobě něco rád řekl. Na ryby jsem chodil s dědou jako malý kluk, no a během puberty mě to nějak přestalo bavit. Teď ale zase znova objevuju kouzlo rybolovu, protože to chytlo mého synovce (asi proto, že si jeho táta otevřel obchod s rybářskými potřebami) a já jsem s ním znova začal chodit. Jsme teda takový věčný začátečník a rád se od ostatních něco nového přiučím :)
I v Brně můžete koupit dobré rybářské pruty ...

Komerční sdělení

Reklama

KILLERSTALKER
Aktivní člen
Aktivní člen

Re: Věčný začátečník

Příspěvek od KILLERSTALKER » 14 dub 2015, 23:28

Vítej mezi námi kolego, at se ti tu líbí

petr.kocka
Člen
Člen

Re: Věčný začátečník

Příspěvek od petr.kocka » 15 dub 2015, 17:43

Moc Vám děkuji za přivítání ;) Určitě se mi tu líbit bude a budu moc rád za všechny vaše zkušenosti.
I v Brně můžete koupit dobré rybářské pruty ...

Odpovědět