Petrův zdar!

Jste tu noví? Zaregistrujte se a můžete sem napsat nějaké informace o sobě. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru.
Pravidla fóra
Toto fórum slouží pouze k představení jednotlivých členů kaprařského fóra. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Pescatore
Člen
Člen

Petrův zdar!

Příspěvek od Pescatore » 03 led 2016, 20:45

Ahoj všem, jmenuji se Míra a pocházím z Pardubického kraje. K rybařině jsem se dostal asi spíš náhodou jako malý kluk. Navštěvoval jsem kroužek rybařiny, který jsem navštěvoval rád. Později jsem rybařil s kamarády. Poté kvůli škole a nedostatku času jsem to "pověsil na hřebík". Nyní, po 6 letech, jsem se k rybařině vrátil. Chytlo mě to víc, než jsem čekal. Až teď si uvědomuji, že mi vlastně nikdy nikdo neřekl, jak na to. Na všechno si postupem času přicházím sám, zjišťuji, kde dělám chyby. Rok 2015 byl pro mě 1. rybářskou sezónou po letech, tedy rokem plným pěkných chvil, zážitků a překvapení. K vodě jsem se vydal poprvé v letních měsících. Oprášil jsem staré vybavení a vytáhl "osvědčené návnady". :D S odstupem času si připadám trošku jak z jiné planety, aneb naše vody jsou plné boilies. Vlastně mi přijde, že nikdo už na nic jiného nechytá a rybařina se stala skutečným lovem. A tak se ptám, "Kde jsou ty chvíle plné pohody a relaxu u vody?". Všichni se honí jenom za velkými úlovky a už s prominutím nevědí, co by do vody nahodili. V poslední době, se snaží rozšířit si obzory, ale upřímně? Nechci úplně propadnout tomu šílenství zvané "boilies, pelety, method mix apod. Uvidíme, jak se mi podaří držet se "tradiční nebo snad pro někoho obyčejné" rybařiny. V každém případě "Petrův zdar!". ;) :)

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrův zdar!

Příspěvek od Fit » 03 led 2016, 21:48

Ahoj, vítej tady na fóru ;). Ať se Ti tu líbí...

Však ono kolikrát není nad obyčejnou kukuřici ;) V rybařině je krásný to, že si každý může najít to svoje a co mu vyhovuje. Mnohdy je to jenom komerce, přitom kolikrát v jednoduchosti je síla.

Pescatore
Člen
Člen

Re: Petrův zdar!

Příspěvek od Pescatore » 04 led 2016, 19:44

Nemůžu jinak než souhlasit. ;) Však třeba kukuřice je má oblíbená mimo jiné samozřejmě. :)

Odpovědět