Dom19

Jste tu noví? Zaregistrujte se a můžete sem napsat nějaké informace o sobě. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru.
Pravidla fóra
Toto fórum slouží pouze k představení jednotlivých členů kaprařského fóra. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Dom19
Člen
Člen

Dom19

Příspěvek od Dom19 » 20 led 2013, 21:34

Zdravim,
jmenuji se Dominik je mě 20 let a bydlím nedaleko Tábora.Ke kaprařině jsem se dostal cca před necelým rokem .K chytání samotnému jsem ještě neměl moc příležitostí.. avšak jsem z rybářské rodiny a sám jsem od mala chytal. Zatím se pořádně připravuji na tání ledu a dovybavuji svoji výstroj. Tyto stránky už mám přečtené pomalu skrz na skrz. =) Hlavně se mi líbil článek o chytání kaprů na Lužnici vzhledem k tomu , že je to moje domovská řeka. =)

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Dom19

Příspěvek od Fit » 20 led 2013, 23:15

Ahoj Dominiku,
vítej tady na fóru a ať se Ti tu líbí ;) . Ten článek o Lužnici byl asi ode mě, to jsem rád, že se líbil ;) . Tak letos držím palce, ať se Ti tam zadaří. Taky tam na týden pravděpodobně pojedu. Těším se na Tvý příspěvky tady na fóru ;) .

Xylo
Velmi aktivní člen
Velmi aktivní člen

Příspěvek od Xylo » 21 led 2013, 00:07

Nazdar Dominik.taktiez,kym som sa tu regnul som forum stare,aj nove preluskal aj 3krat a luskam stale :lol:
Tak vitaj tu a nech ti Lužnica tento rok dopraje ;)

Dom19
Člen
Člen

Příspěvek od Dom19 » 21 led 2013, 12:26

Já myslel třeba jestli by šlo , že bych se přidal k tobě k nějaký výpravě? Nebo jen tak na jeden den zachytat .Abych se něco přiučil a hlavně kamarádů kaprářů a rybářů celkově neni nikdy dost ;) =) Jinak ano, ty dva články o Lužnici jsou tvoje =).
A děkuji za vřelé přijetí a přivítání =).

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 21 led 2013, 13:33

Dom19: No já jsem členem MRS a kupuji si na Lužnici vždycky hostovačku. Pravděpodobně tam pojedu první týden v červnu a jedu sem do chaty: http://www.rybarskadovolena.cz/chata-u- ... -korensko/ , kterou máme zamluvenou. Tak asi jedině, že by jsi se tam za námi přijel v tom týdnu podívat. Asi tam budeme tři rybáři a moc místa už tam nebude. Seznámím se určitě rád, to je jasné ;) .

Dom19
Člen
Člen

Příspěvek od Dom19 » 21 led 2013, 13:41

Super =).A jiný chatky tam v okolí nejsou? =) Plánovali jsme v červnu s kámošem na Orlík tak , že bysme zajeli sem . =)

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 21 led 2013, 13:54

No, chatky tam jsou. Ovšem ne všichni pronajímají a asi to tam bude dost zamluvený. Na žádnou jinou chatu tam kontakt nemám. Dříve jsem tam jezdil ještě taky do Kolodějí nad Lužnicí, ale majitel už před lety zemřel a nepronajímá se to tam. To místo, kam jedeme je parádní. Majitel chaty je porybný a je to fajn člověk.

Odpovědět