Rambo

Jste tu noví? Zaregistrujte se a můžete sem napsat nějaké informace o sobě. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru.
Pravidla fóra
Toto fórum slouží pouze k představení jednotlivých členů kaprařského fóra. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Rambo
Člen
Člen

Rambo

Příspěvek od Rambo » 29 dub 2013, 09:52

Ahoj rybari, je mi 14 let a zabivam se kaprarinou. Zacal jsem chytat kdyz mi bylo ctyri a uz tri roky se zabivam stylem chyt a pust :D. Chytal jsem i v zahranici ve Francii a v Italii. Mnel jsem tu moznost protoze tata cestoval kvuli praci. Ale zas tolik casu na ryby nemam kvuli skole a v rodine jsem jediny ktery chyta ryby. Nevim jak jsem k rybam prisel ale myslim o nich skoro porad :D . Chodim na gymnazium a nemam ted tolik casu na ryby :( ale to mi asi vsichni. Preji vsem mnoho hezkych chvil u vody :D :D

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Rambo

Příspěvek od Fit » 29 dub 2013, 10:07

Vítej, ať se Ti tu líbí ;) . Na ryby má většina lidí málo času, ale je potřeba se s tím nějak poprat a občas se k tý vodě utrhnout. Ať se Ti daří ;) .

Xylo
Velmi aktivní člen
Velmi aktivní člen

Re: Rambo

Příspěvek od Xylo » 29 dub 2013, 14:22

Nazdar :)
Tiez Ta vitam a o 2mes su prazdniny,tak to riadne vyuzi na rybacky,ak sa bude dat ;)

Odpovědět