Kalhoty DOC FISHING Ebro, vel. XXL

Toto fórum slouží pouze pro nabídku. Zadávejte pouze inzeráty kaprařského charakteru, jiné inzeráty mohou být bez upozornění smazány! Bazar slouží pouze pro nekomerční inzeráty!
Pravidla fóra
Toto fórum slouží pouze pro nabídku. Zadávejte pouze inzeráty kaprařského charakteru, jiné inzeráty mohou být bez upozornění smazány! Bazar slouží pouze pro nekomerční inzeráty!
Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Kalhoty DOC FISHING Ebro, vel. XXL

Příspěvek od Fit » 21 úno 2016, 15:54

Prodám kalhoty DOC FISHING Ebro, vel. XXL - obvod pasu 86-100cm, délka nohavic 113cm. Úplně nové, nikdy nepoužité. Nevhodný dar. Standardní cena 990,- Kč, prodám za 400,- Kč. V rámci Čech mohu po předchozí domluvě dovézt osobně.

Více info o kalhotách zde: http://www.doc-fishing.com/2/526/ebro.html

Obrázek

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Kalhoty DOC FISHING Ebro, vel. XXL

Příspěvek od Fit » 26 kvě 2016, 23:07

Ahoj, tak stále jsem neprodal, proto snižuji cenu na 400,- CZK. Jsou mi doma k ničemu ;)

Nikola

Příspěvek od Nikola » 22 dub 2017, 14:12

Fit píše:Prodám kalhoty DOC FISHING Ebro, vel. XXL - obvod pasu 86-100cm, délka nohavic 113cm. Úplně nové, nikdy nepoužité. Nevhodný dar. Standardní cena 990,- Kč, prodám za 400,- Kč. V rámci Čech mohu po předchozí domluvě dovézt osobně.

Více info o kalhotách zde: http://www.doc-fishing.com/2/526/ebro.html

Obrázek

Dobrý den, máte kalhoty ještě volné? Chtěla bych je pro manžela. Předem Predem diky za odpoved.

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 22 dub 2017, 14:49

Zdravím, ano, náhodou je ještě mám doma. Trochu jsem na ně zapomněl. Klidně mi třeba napište email na info@lovkapra.com a domluvíme se, mohu případně i někam dovézt, pokud budu mít cestu. Díky.

Odpovědět