Práškové dipy na boilie

Diskuze ohledně boilies a pelet. Témata ohledně složení, druhů, příchutích apod.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně boilies a pelet určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
beda6a
Člen
Člen

Práškové dipy na boilie

Příspěvek od beda6a » 01 čer 2013, 13:30

Chtěl bych se zeptat jestli někdo tady má zkušenost s práškovými dipy z krmiva Hulín. Narazil jsem na ně a docela by mně zajímalo jak na ně kapři reagují.Popřípadě jakou značku upřednostnujete. Díky za odpovědi

Komerční sdělení

Reklama

Radim10
Člen
Člen
Kontaktovat uživatele:

Re: Práškové dipy na boilie

Příspěvek od Radim10 » 06 úno 2015, 23:32

Ahoj,
před dvěma lety jsem měl možnost vyzkoušet jeden práškový dip. Osobně jsem s ním ale nebyl vůbec spokojený. Vůně byla pěkná, ale rozpustil se po pár minutách a na nástraze nevydržel ani nához cca 20m...
Čas strávený na rybách se do života nezapočítává...
Navštivte stránky našeho Carp Teamu 2010: http://carpteam2010.webnode.cz/

Fosgen
Velmi aktivní člen
Velmi aktivní člen
Kontaktovat uživatele:

Re: Práškové dipy na boilie

Příspěvek od Fosgen » 11 úno 2015, 09:30

Snad mě Fit nevykostí když tady zmíním práškové dipy Infinity Baits .... bez toho aniž bych tu chtěl dělat nějakou reklamu tak je mohu doporučit, pokud někdo půjdete na For Fishing, tak se u nás zastavte a sami se přesvědčíte jak dlouho může práškový dip na nástraze fungovat ;) ;) pokud je práškový dip udělán správně tak na nástraze vydrží i 8h a pomalu se uvolňuje, sám mám vyzkoušeno, že po 5h v Labi při teplotě vody kolem 20st práškový dip na nástraze stále bez problémů byl ...

Odpovědět